Reklama
Polecamy


Reklama

"Dziewczyna" - gorąca premiera w świecie disco polo już dostępna!

2019-02-02T16:57:00+01:00 "Dziewczyna" - gorąca premiera w świecie disco polo już dostępna! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/02/dziewczyna-goraca-premiera-w-swiecie-disco-polo-juz-dostepna-1549114752.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Posłuchajcie nowej propozycji od zespołu Spike.

Reklama

W świecie disco polo nie ma nudy. Co chwilę na łamach naszego serwisu możecie zobaczyć lub posłuchać gorącej premiery. Dziś mamy dla Was bardzo ciekawą propozycję od zespołu Spike.

Zobacz również: Magda Narożna (Piękni i Młodzi) na ustach całej Polski! Gwiazda zrzuciła stanik i zapozowała topless! | Nowe zdjęcia

Grupa Spike na swoim koncie ma takie utwory jak "Dziewczyna ze snu", "Klucz do serca, czy "Małolata". Do repertuaru zespołu disco polo właśnie dołączyła nowa propozycja pt. "Dziewczyna". 

Zapraszamy do wysłuchania i oceny nowości!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wstrząsająca śmierć gwiazdora disco polo "nigdy nie zapomnimy... " napisali przyjaciele!
  2. Przystojni tancerze w nowym teledysku młodego Artysty! Elektryzująca premiera ujrzała światło dzienne!
  3. Niezwykłe wydarzenie disco polo już niebawem w Warszawie. Każdy może się tam pojawić.


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.