Reklama
Polecamy


Reklama

Nowość: Spike – Daję Tobie Swoją Miłość (Fair Play Radom Remix) | AUDIO

2017-04-16T22:29:24+02:00 Nowość: Spike – Daję Tobie Swoją Miłość (Fair Play Radom Remix) | AUDIO https://disco-polo.info/Upload/articles/2017/04/Spike-Daję-Tobie-Swoja-Miłość-Remix.jpg

ReklamaReklama


Ogólna

Najnowsza produkcja od zespołu Spike – teledysk do piosenki pt. ,,Daję Tobie Swoją Miłość” pojawiła się 24 marca br. na oficjalnym kanale Wydawnictwa Muzycznego Folk w serwisie YouTube.   Dokładnie na tym samym kanale światło dzie...

Reklama

Najnowsza produkcja od zespołu Spike – teledysk do piosenki pt. ,,Daję Tobie Swoją Miłość” pojawiła się 24 marca br. na oficjalnym kanale Wydawnictwa Muzycznego Folk w serwisie YouTube.

 

Dokładnie na tym samym kanale światło dzienne ujrzał ten sam utwór w nieco innej wersji. Na swój warsztat nowość od zespołu Spike postanowił wziąć Fair Play Radom i tak powstał remix w wersji audio piosenki pt. ,,Daję Tobie Swoją Miłość”.

 

Jak Wam się podoba? Przesłuchajcie i oceniajcie. Czekamy na Wasze opinie i komentarze.

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gwiazdor disco polo szokuje wyglądem! Na tych zdjęciach widać wszystko!
  2. Nowi artyści pojawili się w branży disco polo! Zobaczcie, czym zaskakują fanów!
  3. Wielka premiera disco polo „tuż za rogiem”. Piosenka zachwyciła już na antenie TVP!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.