Reklama


Reklama

Dwie wielkie gwiazdy disco polo razem nad morzem. Będzie duet wszech czasów?

2020-06-07T12:20:00+02:00 Dwie wielkie gwiazdy disco polo razem nad morzem. Będzie duet wszech czasów? https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/06/dwie-wielkie-gwiazdy-razem-nad-morzem-bedzie-duet-wszech-czasow-1591019206.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/robert_klatt/
Reklama


Życie gwiazd

Żaden z artystów co prawda nie potrzebuje promowania nazwiska ani nazwy zespołu drugim wykonawcą. To połączenie natomiast byłoby nad wyraz ciekawe

Reklama

Wielkość muzyki disco polo objawia się nie tylko w indywidualnych produkcjach. Bardzo często w branży pojawiają się udane duety, które niejednemu artyście wyszły na dobre i wyniosły go na wyżyny muzycznej kariery.

Zobacz również: Magda Narożna i Radek Liszewski w wielkim pojedynku! Takiej rywalizacji gwiazd disco polo jeszcze nie było!

Do dziś pamiętamy niezwykłe połączenie Agnieszki z Exaited i Zenka Martyniuka w piosence pt. „W sercu mi graj”. Od tej fuzji zaczęła się wielka przygoda zdolnej wokalistki ze sceną, która trwa do dziś. Po zdjęciu, które ostatnio pojawiło się w sieci, cały świat disco zatrząsł się w posadach.

Robert Klatt, jeden z muzyków z grupy Classic, dodał fotografię, na której znajduje się razem z Patrykiem Pegzą, liderem zespołu After Party. Obaj Panowie spotkali się w nadmorskiej przestrzeni, co dodatkowo podsyca powstanie potencjalnego duetu. Spotkanie nie wyglądało jak z planu teledysku, ale być może na razie były omawiane tylko szczegóły.

Żaden z artystów co prawda nie potrzebuje promowania nazwiska ani nazwy zespołu drugim wykonawcą. To połączenie natomiast byłoby nad wyraz ciekawe i na pewno przyniosłoby efekt w postaci muzycznej bomby. To byłaby najbardziej spektakularna integracja w historii polskiej muzyki tanecznej.

Nie mamy potwierdzenia, czy faktycznie do takiego zjednoczenia dojdzie, ale trzymamy rękę na pulsie i będziemy informować, jeżeli jakiekolwiek podejrzenia się potwierdzą.

Zobacz również: Ich ślub nie był jak z bajki?! Gwiazda disco polo szczerze do bólu o swoim najważniejszym dniu!

}https://youtu.be/RMJg7kznzgw

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Justyna Lubas z Top Girls zakochana?! Zdjęcie gwiazdy disco polo nie pozostawia złudzeń.
  2. Zespół Soleo stworzył taneczny hit! Ten utwór na długo zapadnie w waszej pamięci!
  3. Magda Narożna i Radek Liszewski w wielkim pojedynku! Takiej rywalizacji gwiazd disco polo jeszcze nie było!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.