Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-06-07T12:20:00+02:00 Dwie wielkie gwiazdy disco polo razem nad morzem. Będzie duet wszech czasów? https://disco-polo.info/uploads/news/2020/06/dwie-wielkie-gwiazdy-razem-nad-morzem-bedzie-duet-wszech-czasow-1591019206.jpg
Reklama

Dwie wielkie gwiazdy disco polo razem nad morzem. Będzie duet wszech czasów?

Redakcja , 07 Czerwiec 2020  12:20
Dwie wielkie gwiazdy disco polo razem nad morzem. Będzie duet wszech czasów?
Źródło zdjęć: instagram.com/robert_klatt/
Reklama

Żaden z artystów co prawda nie potrzebuje promowania nazwiska ani nazwy zespołu drugim wykonawcą. To połączenie natomiast byłoby nad wyraz ciekawe

Reklama

Wielkość muzyki disco polo objawia się nie tylko w indywidualnych produkcjach. Bardzo często w branży pojawiają się udane duety, które niejednemu artyście wyszły na dobre i wyniosły go na wyżyny muzycznej kariery.

Zobacz również: Marcin Miller BOYS w doskonałej formie?! Uwielbiany gwiazdor disco polo wciąż na topie!

Do dziś pamiętamy niezwykłe połączenie Agnieszki z Exaited i Zenka Martyniuka w piosence pt. „W sercu mi graj”. Od tej fuzji zaczęła się wielka przygoda zdolnej wokalistki ze sceną, która trwa do dziś. Po zdjęciu, które ostatnio pojawiło się w sieci, cały świat disco zatrząsł się w posadach.

Robert Klatt, jeden z muzyków z grupy Classic, dodał fotografię, na której znajduje się razem z Patrykiem Pegzą, liderem zespołu After Party. Obaj Panowie spotkali się w nadmorskiej przestrzeni, co dodatkowo podsyca powstanie potencjalnego duetu. Spotkanie nie wyglądało jak z planu teledysku, ale być może na razie były omawiane tylko szczegóły.

Żaden z artystów co prawda nie potrzebuje promowania nazwiska ani nazwy zespołu drugim wykonawcą. To połączenie natomiast byłoby nad wyraz ciekawe i na pewno przyniosłoby efekt w postaci muzycznej bomby. To byłaby najbardziej spektakularna integracja w historii polskiej muzyki tanecznej.

Nie mamy potwierdzenia, czy faktycznie do takiego zjednoczenia dojdzie, ale trzymamy rękę na pulsie i będziemy informować, jeżeli jakiekolwiek podejrzenia się potwierdzą.

Zobacz również: Namiętna i bardzo gorąca sesja w zbożu! Sławomir i Kajra rozbudzili wyobraźnię fanów!

}

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Tłumy fanów oszalały na punkcie wokalistki disco polo! Artystka wygląda niczym pani profesor!
  2. Pocztówka z Egiptu?! Artystka disco polo kusi gorącym ujęciem!
  3. Urocza gwiazdeczka disco polo w nowej odsłonie! Fani oszaleli na punkcie Mariii Markovej!
  4. Gwiazda disco polo odważnie pokazała biust! Ten kadr robi furorę w sieci!

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej