Reklama


Reklama

Dramatyczna podróż Marcina Millera (Boys). Takiego powrotu po koncercie się nie spodziewał.

2020-10-25T20:25:00+01:00 Dramatyczna podróż Marcina Millera (Boys). Takiego powrotu po koncercie się nie spodziewał. https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/10/dramatyczna-podroz-marcina-millera-takiego-powrotu-po-koncercie-sie-nie-spodziewal-1603624034.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: FaceBook - Marcin Miller
Reklama


Życie gwiazd

Utrudnienia na drodze! Gwiazdor disco polo spędził w aucie ponad 10 godzin

Reklama

Praca gwiazd disco polo, to bardzo ciężkie, a czasem nawet katorżnicze wyzwanie. Sam występ sceniczny, zabiera mnóstwo energii, a do tego dochodzą przecież przejazdy między koncertami. I to właśnie podróże, są dla artystów najbardziej niebezpieczne.

Zobacz również: Konkurencja rośnie! Do sieci trafiła nowa odsłona przeboju disco polo! Jest lepsza niż oryginał?!

Nie musi nawet dojść do kolizji, by wykonawcy w czasie trasy, przeżyli prawdziwy, emocjonalny horror. Kilka miesięcy temu, w drodze powrotnej z Sylwestra w Zakopanem, Marcin Miller wraz z zespołem Boys oraz Paulą Karpowicz z formacji Top Girls, spotkali poważne utrudnienie.

Korek jaki utworzył się na popularnej „Zakopiance” (droga z Krakowa do Zakopanego), osiągnął najwyższy poziom w „korkowej hierarchii”. Artyści spędzili w aucie 13 godzin, a w tym czasie nie udało się nawet dotrzeć z Zakopanego do Krakowa. Zmęczenie było potężne.

Samo wyczerpanie próbami i występami, dało w kość wykonawcom, a drogowa sytuacja, wyczerpała organizmy do maximum. Muzycznym idolom udało się jednak wynająć pokoje w hotelu w Krakowie, odpocząć, a kolejnego dnia dojechać do upragnionego celu. Sami jednak przyznajcie, że powrót z Sylwestra 2019-2020, był naprawdę wymagający.

Myślicie, ze w tym roku będzie podobnie, czy żadnej imprezy sylwestrowej nie będzie?

Zobacz również: Kulisy finałowej metamorfoza Czadomana... czyli jak Artysta stał się Krzysztofem Cugowskim!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. 'Polej' - gorąca premiera od Szwagrów i Letnich! Czy to będzie imprezowy hit disco polo?
  2. Prawdziwe gwiazdy disco polo polecają - 'ta produkcja może stać się bestsellerem'!
  3. Magda Narożna chwali się zdolną córką. Gwiazda otworzyła córce drzwi do wielkiej kariery?!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.