2023-08-07T20:56:00+02:00 Dożynki w Platerowie: Święto Plonów i Muzyki Disco Polo! Dożynki w Platerowie – święto plonów i muzyki disco polo! Lokalne zespoły, gwiazdy "Bayer Full" i "Camasutra". Konkurs na najpiękniejszy wieniec. Integr https://disco-polo.info/uploads/news/dozynki-w-platerowie-swieto-plonow-i-muzyki-disco-polojpg.jpg Disco-Polo.info

Dożynki w Platerowie: Święto Plonów i Muzyki Disco Polo!


Dożynki w Platerowie – święto plonów i muzyki disco polo! Lokalne zespoły, gwiazdy "Bayer Full" i "Camasutra". Konkurs na najpiękniejszy wieniec. Integracja i zabawa!

Autor: Adam Begier, 07 Sierpień 2023  20:56
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Dożynki w Platerowie: Święto Plonów i Muzyki Disco Polo!
Wybrane dla Ciebie:
 1. Joanna Narożna i jej nowa miłość! Żona Dawida Narożnego zaskakuje wyznaniem w mediach! Co dalej z jej związkiem?
 2. Wiosenna gorączka disco polo w Scorpio! Skolim i Rezonans rozgrzeją Wnory Wiechy już 20 i 27 kwietnia!
 3. "Jesteś jak wiosna" mamy przedpremierę nowego hitu od Kordiana | VIDEO

  13 sierpnia mieszkańcy gminy Platerów spotkają się w wyjątkowym miejscu, by dziękować za ukończenie żniw oraz celebrować kolejne plony. Tegoroczne Dożynki, organizowane przy współpracy z lokalnymi władzami i stowarzyszeniami, obiecują być niezapomnianym wydarzeniem. Na scenie przy bibliotece zaprezentują się utalentowane lokalne zespoły, a wieczorem publiczność będzie miała okazję bawić się przy rytmach muzyki disco polo, dzięki występom gwiazd – "Bayer Full" i "Camasutra". Nie zabraknie także tradycyjnego korowodu oraz rozstrzygnięcia konkursu na najpiękniejszy wieniec, których zwycięzcy zostaną uhonorowani przez społeczność Platerowa.

  Od wieków dziękczynienie za plony

  Dożynki są staropolskim zwyczajem obchodzonym przez wiele pokoleń. To wyjątkowe święto, które połączone jest z radością i wdzięcznością za ukończenie żniw oraz obfite plony. Obchodzone tradycyjnie w różnych regionach Polski, Dożynki są okazją do integracji społeczności wiejskich, wspólnych modlitw, a także prezentacji lokalnych tradycji i obrzędów.

  Platerów gotowy na święto

  Gmina Platerów już teraz tętni przygotowaniami do tegorocznych Dożynek. Organizatorzy dbają o każdy szczegół, by to wydarzenie pozostało na długo w pamięci uczestników. Scena przy bibliotece zostanie udekorowana w klimatyczne motywy rolnicze, a tradycyjny korowód zaprezentuje piękno lokalnych strojów i zwyczajów.

  Lokalne talenty na scenie

  W ciągu dnia na scenie zaprezentują się młodzi i utalentowani artyści z Platerowa i okolic, którzy z dumą zaprezentują swoje umiejętności wokalne i taneczne. Będzie to doskonała okazja, aby wspierać młode talenty i zachęcać ich do rozwijania swoich pasji artystycznych.

  Gwiazdy wieczoru – "Bayer Full" i "Camasutra"

  Wieczorem nadszedł czas na prawdziwą muzyczną ucztę. Na scenie pojawią się gwiazdy disco polo, które z pewnością porwą publiczność swoimi przebojowymi utworami. "Bayer Full", znani ze swoich energetycznych występów, zapewnią roztańczoną atmosferę, a "Camasutra" swoimi hitami sprawią, że nikt nie będzie mógł usiedzieć w miejscu.

  Konkurs na najpiękniejszy wieniec

  Dożynki w Platerowie to także szansa na podziwianie pięknych wieńców i dekoracji wykonanych przez lokalne gospodynie. Konkurs na najpiękniejszy wieniec zawsze przyciąga liczne zgłoszenia, a prace prezentują wysoki poziom artystyczny i oryginalność. Jury będzie miało trudne zadanie, aby wyłonić zwycięzców spośród tylu wspaniałych kompozycji.

  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Raider osiąga sukces z nowym teledyskiem "Też Tego Chcesz"!
  2. Rezygnacja z wesela za 100 tys. zł – Oto co zrobiła Joanna i zaskoczyła wszystkich
  3. Marcin Miller oddaje hołd Jurijowi Szatunovowi – emocjonalne wspomnienia! Można się wzruszyć!
  4. Wyjątkowa składanka z największymi przebojami za darmo! Cygańskie Disco Polo vol.2 Album dostępnym w naszym serwisie disco-polo.info
  5. Daniel Martyniuk zaśpiewał wielki przebój! Jak mu poszło? Ma talent po ojcu? | VIDEO
  6. Dawid Narożny spragniony królowej?! Zorganizował zaskakujący casting - wypowiedzi kandydatek szokują!
  7. Klaudia Zielińska zamknęła TYM usta hejterom! Tak śpiewa na żywo! Opadną Wam szczęki!
  8. To najpiękniejsza kobieta w disco? Joanna Narożna w oszałamiającej kreacji! Zobacz, jak żona Dawida Narożnego błyszczy na Instagramie!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie