Reklama
Polecamy


Reklama

Dorota Gwiazdowska MIG zorganizowała synowi imprezę! Gwiazda disco polo zaprosiła najbliższych! FOTO

2020-07-02T12:11:00+02:00 Dorota Gwiazdowska MIG zorganizowała synowi imprezę! Gwiazda disco polo zaprosiła najbliższych! FOTO https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/06/mig-dorota-1593350238.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: Dariusz Łopacki Fotografia Ślubna
Reklama


Życie gwiazd

Artystka, która ostatnie tygodnie spędzała w domu z małym Adasiem, nie wyobraża sobie, że mogłaby go zostawić na dłużej

Reklama

Początek czerwca już zawsze będzie dla nich wyjątkowy. Dorota i Marek Pstrągowscy nie mogli się doczekać, by urządzić swojemu synkowi Adasiowi jego pierwszy Dzień Dziecka. – Tłumaczyliśmy mu, że to jego święto. Nie wiem, czy zdawał sobie sprawę z tego, jak bardzo jesteśmy wzruszeni, ale widzieliśmy, że bardzo cieszy się z nowych zabawek – opowiada „Na żywo” saksofonistka formacji MIG.

Zobacz również: Gwiazdor disco polo zaśpiewał na urodzinach! To VIDEO podbija sieć!

Tego dnia artystka zaprosiła do siebie braci, z którymi tworzy zespół: Marka, Krzysztofa i Sławomira Gwiazdowskich razem z ich rodzinami. – Nie wszystkim udało się dojechać, ale i tak było gwarno i wesoło podkreśla. Tego dnia równie wielkie wzruszenie odczuwali Marek i jego żona Aldona, którzy kilka miesięcy temu powitali na świecie córeczkę Noemi.

Razem z Markiem rozmawialiśmy o tym, jak chcielibyśmy spędzić kolejny Dzień Dziecka i ustaliliśmy, że rodzinnie wybierzemy się do zoo. Adaś bardzo lubi zwierzątka i ożywia się za każdym razem, gdy je widzi. Myślę, że taki wypad będzie strzałem w dziesiątkę – mówi Dorota.

Na koncert z mężem i synem

Artystka, która ostatnie tygodnie spędzała w domu z małym Adasiem, nie wyobraża sobie, że mogłaby go zostawić na dłużej. Kiedy znów wyruszymy z braćmi na koncerty, to czasem Marek i Adaś będą jeździć z nami. Poczekają na mnie w hotelu, gdy będę na scenie, a resztę dnia będziemy mieć tylko dla siebie – podsumowuje

Zobacz również: Ten widok zapiera dech w piersiach! Popularna wokalistka disco polo skąpana w słońcu odsłania swoje ciało!

Źródło - Nasze Melodie - Na żywo

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Magda Narożna (Piękni i Młodzi) w roli kury domowej? Gwiazda mówi o tym wprost!
  2. Gwiazda disco polo zostanie w tym roku mężatką?! Angelika z Top Girls odda się w ręce losu?!
  3. Ponętna gwiazda disco polo hucznie obeszła swoje urodziny! Jej seksowna stylizacja powala!


Zobacz również

Reklama

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.