Reklama
Polecamy


Reklama

Dorota Gwiazdowska (Mig) pokazała synka! Poznajcie Adasia - chłopiec rośnie jak na drożdżach!

2019-09-03T20:56:00+02:00 Dorota Gwiazdowska (Mig) pokazała synka! Poznajcie Adasia - chłopiec rośnie jak na drożdżach! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/08/poznajcie-malego-adasia-synek-doroty-gwiazdowskiej-zespol-mig-wyglada-cudownie-1566737805.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: Joanna Pawlak Fotograf / materiał prasowy
Reklama


Życie gwiazd

Jedna z uwielbianych artystek muzyki disco polo & dance Dorota Gwiazdowska udostępniła w sieci zdjęcie swojego synka. Chłopiec wygląda uroczo

Reklama

Dorota Gwiazdowska z zespołu Mig jest najpopularniejszą saksofonistką na rynku muzyki disco polo & dance. W ostatnich miesiącach gwiazda unikała wystąpień publicznych, wręcz zrezygnowała z życia publicznego. Internauci dopytywali co się stało! Jak się po kilku miesiącach wyjaśniło - Dorota Gwiazdowska była w ciąży! Artystka urodziła chłopca! 

Zobacz również: Niesamowity talent Artysty disco polo! Gwazdor zbiera coraz więcej pochwał!

Członkini formacji Mig musiała w ostatnich miesiącach delikatnie zmienić  plany związane z zespołem i koncertowaniem z powodu ciąży. Dorota nie jest jedyną artystką disco polo, która zwolniła tempo i zrezygnowała z życia zawodowego. Ciążę w tajemnicy trzymała również Małgosia Główka z zespołu Camastura, która kilka tygodni temu została mamą bliźniaków.

DOROTA GWIAZDOWSKA POKAZAŁA ZDJĘCIE SWOJEGO SYNKA!

Największy skarb w życiu Doroty i Marka Pstrągowskich pojawił się na świecie 17 lipca 2019 roku. Przesłodkie zdjęcie małego Adasia obiegło w bardzo szybkim tempie całą branżę disco polo. Dorota zdecydowała się pokazać swojego synka w sieci! 

Po kilku dniach pojawiło się kolejne rozczulające zdjęcia małego Adasia. Chłopiec wygląda uroczo! Oczywiście zaraz pod zdjęciami pojawiło się mnóstwo komentarzy na temat dziecka członkini zespołu Mig.

Dorota obecnie wróciła do koncertowania jednak w sytuacjach wymagających opieki nad małym Adasiem zastępować na scenie będzie ją Patrycja, która towarzyszyła zespołowi Mig w ostatnim czasie.

Zobacz również: Ciężko oderwać wzrok! Wokalista disco polo zaśpiewał dla swojej przepięknej żony! VIDEO

Rodzicom jak i Adasiowi życzymy dużo zdrówka i uśmiechu! 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Zenon Martyniuk wielkim szczęśliwcem! Król disco polo może otwierać szampana!
  2. Marcin Miller wyjątkowo uhonorowany! Gwiazdor disco polo będzie świętował z największymi gwiazdami 30-lecie zespołu BOYS!
  3. Wokalista disco polo w miłosnej historii zaklętej w zdjęciach! Nowość podbije listy przebojów?!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.