2019-08-23T14:46:00+02:00 Dobre wiadomości dla fanów disco polo! Grupa Red Queen zrealizowała nowy teledysk! https://disco-polo.info/uploads/news/2019/08/dobre-wiadomosci-dla-fanow-disco-polo-grupa-red-queen-zrealizowala-nowy-teledysk-1566423899.jpg

Dobre wiadomości dla fanów disco polo! Grupa Red Queen zrealizowała nowy teledysk!

Redakcja , 23 Sierpień 2019  14:46
Dobre wiadomości dla fanów disco polo! Grupa Red Queen zrealizowała nowy teledysk!
Źródło zdjęć: materiały prasowe facebook.com/zespolredqueen

>Kliknij i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Jest to nie lada gratka dla fanów tanecznych brzmień. Grupa disco polo Red Queen zrealizowała nowy teledysk

Reklama

Jesteśmy w trakcie ustalania premiery, jeśli tylko poznamy dokładną datę od razu Wam o tym powiemy! - cieszy się formacja Red Queen, która lada moment wyda nową produkcję! Formacja disco polo zakończyła właśnie nagrania związane z teledyskiem. Czy to będzie ich kolejny hit?

Zobacz również: Już dziś gwiazdy disco polo oraz muzyki cygańskiej w Płocki na Wakacyjnej Trasie Dwójki! Lista wykonawców, transmisja live!

Koniec sierpnia formacja Red Queen może zaliczyć do udanych. Oprócz koncertów grupę pochłonęły przygotowania do realizacji nowej produkcji. Grupa disco polo zdecydowała się wydać nową produkcję. Jest nią utwór pt. "Dla Ciebie", do którego nakręcono również teledysk. 

Formacja Red Queen z przepiękną Joanną na czele nie zdradza szczegółów swojej produkcji. Patrząc jednak przez pryzmat ich ostatnich propozycji możemy spodziewać się dobrego, treściwego materiału. Tym bardziej, że zespół przy realizacji nowego teledysku nawiązał współpracę z Aeroklubem Pomorskim i grupą taneczną Divine Dance Centre. Czy to im zagwarantuje sukces? Więcej szczegółów niebawem!

Zobacz również: Gwiazdy disco polo w duecie z synem Don Vasyla! Elwira Mejk podbija serca Polaków!

>Kliknij i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Wielkie zmiany w popularnym girlsbandzie disco polo! Uwielbiana artystka opuściła zespół! Jest w ciąży!
  2. Cudowna i niezwykle kusząca wokalistka disco polo odsłoniła zgrabne nogi! Gwiazda zachwyciła piękną suknią! W sieci zawrzało!
  3. Cudowna gwiazdeczka disco polo odważnie zaprezentowała swoje cudowne ciało! W sieci już dawno nie było tak gorąco!
  4. Popularna grupa disco polo Weź nie Pytaj zdradza kulisy swojej nowej produkcji! Zapowiada się muzyczny sztos!
  5. Gorąca premiera od zespołu Daj to Głośniej! Gwiazdorzy disco polo stworzyli hit, który wywinduje ich na muzyczny szczyt?!
  6. Miliony na koncie uwielbianego gwiazdora disco polo! Extazy odkrył tajemniczy przepis na sukces?!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami