Reklama
Polecamy


Reklama

Długo się przed tym bronili! Daj To Głośniej zdecydowali się na zmianę strategii!

2020-05-21T15:30:00+02:00 Długo się przed tym bronili! Daj To Głośniej zdecydowali się na zmianę strategii! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/05/daj-to-glosniej-nabiera-rozpedu-1589914153.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/toglosniej/
Reklama


Ogólna

czas płynie i nasze spojrzenie na różne sprawy również się zmienia - przyznała grupa Daj To Głośniej

Reklama

Wszystko wskazuje na to, że zespół postanowił wziąć się w garść i zrehabilitować za brak aktywności artystycznej po udanym debiucie z piosenką zatytułowaną „Mama ostrzegała”.

Zobacz również: Magdalena Narożna przyłapana w lesie! Co robiła tam Gwiazda disco polo?!

Formacja ujawniła szczegóły, dotyczące ich planów na przyszłość. Można dostrzec na oficjalnej stronie Facebookowej formacji Daj To Głośniej, wzmożoną aktywność, a przede wszystkim zmianę podejścia do niektórych spraw. Do tej pory członkowie zespołu, stronili od udostępniania remixów ich kawałka pt. „Mama ostrzegała”.

Jednakże z biegiem czasu ich podejście diametralnie się zmieniło: - „Broniliśmy się bardzo przed tymi remiksami ale czas płynie i nasze spojrzenie na różne sprawy również się zmienia. Nie jest to pierwszy taki remix ale pierwszy raz oficjalnie na naszym kanale. Dziękujemy THR!LL - dobra robota!”.

Biorąc pod uwagę, że zespół Daj To Głośniej nigdy wcześniej nie udostępniał żadnych remixów u siebie na kanale, wyróżnienie dla THR!LL jest podwójne. Ponadto szykuje się następna nowość pt. „Andrzej łajdaku” tak brzmi tytuł kawałka, który będzie czwartym singlem zapowiadającym nadchodzącą płytę.

Wiadomo, że premiera piosenki ma się odbyć jeszcze w maju. To tylko część planów artystycznych, na jakie zdecydowali się wykonawcy z formacji Daj To Głośniej.

Zobacz również: Przystojni tancerze w nowym teledysku młodego Artysty! Elektryzująca premiera ujrzała światło dzienne!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Jedyne takie weselne show od dziś w PoloTV! To będzie prawdziwy hit sezonu!
  2. Dwa miliony wpadły na konto gwiazd disco polo! Łobuzy podbijają branżę muzyczną!
  3. Z ostatniej chwili! Uwielbiana artystka disco polo uległa poważnemu wypadkowi. Siostra błaga o pomoc!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.