Reklama


Reklama

Długo się przed tym bronili! Daj To Głośniej zdecydowali się na zmianę strategii!

2020-05-21T15:30:00+02:00 Długo się przed tym bronili! Daj To Głośniej zdecydowali się na zmianę strategii! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/05/daj-to-glosniej-nabiera-rozpedu-1589914153.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/toglosniej/
Reklama


Ogólna

czas płynie i nasze spojrzenie na różne sprawy również się zmienia - przyznała grupa Daj To Głośniej

Reklama

Wszystko wskazuje na to, że zespół postanowił wziąć się w garść i zrehabilitować za brak aktywności artystycznej po udanym debiucie z piosenką zatytułowaną „Mama ostrzegała”.

Zobacz również: Uwielbiana wokalistka disco polo rozchwytywana przez fanów! Artystka stanie się nową gwiazdą w świecie sportu?!

Formacja ujawniła szczegóły, dotyczące ich planów na przyszłość. Można dostrzec na oficjalnej stronie Facebookowej formacji Daj To Głośniej, wzmożoną aktywność, a przede wszystkim zmianę podejścia do niektórych spraw. Do tej pory członkowie zespołu, stronili od udostępniania remixów ich kawałka pt. „Mama ostrzegała”.

Jednakże z biegiem czasu ich podejście diametralnie się zmieniło: - „Broniliśmy się bardzo przed tymi remiksami ale czas płynie i nasze spojrzenie na różne sprawy również się zmienia. Nie jest to pierwszy taki remix ale pierwszy raz oficjalnie na naszym kanale. Dziękujemy THR!LL - dobra robota!”.

Biorąc pod uwagę, że zespół Daj To Głośniej nigdy wcześniej nie udostępniał żadnych remixów u siebie na kanale, wyróżnienie dla THR!LL jest podwójne. Ponadto szykuje się następna nowość pt. „Andrzej łajdaku” tak brzmi tytuł kawałka, który będzie czwartym singlem zapowiadającym nadchodzącą płytę.

Wiadomo, że premiera piosenki ma się odbyć jeszcze w maju. To tylko część planów artystycznych, na jakie zdecydowali się wykonawcy z formacji Daj To Głośniej.

Zobacz również: Magda Narożna chwali się zdolną córką. Gwiazda otworzyła córce drzwi do wielkiej kariery?!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Pokaźna suma wpłynęła na konto gwiazd disco polo! Dawid Narożny i Endrju nie kryją radości!
  2. Nowy klip disco polo aż kipi od seksownych kształtów. Zobaczcie produkcję twórcy Jessicy.
  3. Wielka gwiazda MMA, tańczy przy utworze znanej grupy disco polo!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.