Reklama
Polecamy


Reklama

Dla WOŚP wylicytował misia z logo disco-polo.info za 430 zł!

2019-01-20T16:32:00+01:00 Dla WOŚP wylicytował misia z logo disco-polo.info za 430 zł! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/01/dla-wosp-wylicytowal-misia-z-logo-disco-poloinfo-za-430-zl-1547594059.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały własne
Reklama


Ogólna

Na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wpłynęło 430 zł za misia z limitowanej edycji!

Reklama

Jak co roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w Polsce i na świecie zbiera pieniądze potrzebne na zakup sprzętów. WOŚP w niedzielę grała 27. raz - tym razem pod hasłem "Pomaganie jest dziecinnie proste".

Postanowiliśmy i w tym roku wesprzeć WOŚP i wśród aukcji internetowych nie zabrakło również misia z logiem naszego portalu disco-polo.info, którego Zwycięzca aukcji - Patryk, wylicytował go za piękną kwotę: 430 zł!

Zobacz również: Przystojni tancerze w nowym teledysku młodego Artysty! Elektryzująca premiera ujrzała światło dzienne!

Przez 27 lat działania Orkiestra zebrała w sumie miliard złotych. "Dzisiaj znowu pokazujemy siebie od tak pięknej strony i od tak niebywałej” – mówił Jerzy Owsiak podczas konferencji prasowej.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Marcin Miller szczęśliwie zakochany! Gwiazdor disco polo nie widzi świata poza ukochaną!
  2. Legendarny gwiazdor disco polo wziął udział w niecodziennym pokazie! Widzowie i fani pod ogromnym wrażeniem.
  3. Nowość od zespołu disco polo! Weselni Dj’e już to mają na swoich playlistach.


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.