2024-01-21T17:50:00+01:00 Andre WOŚP: Dwa koncerty w miejscowości Wicko oraz Miłoradzie! Andre zagra na WOŚP 28 stycznia w Wicko i Miłoradzie. Zespół zaprezentuje swoje największe hity, w tym 'Ale Ale Aleksandra', na charytatywnych koncertach https://disco-polo.info/uploads/news/andre-wosp-dwa-koncerty-w-miejscowosci-wicko-oraz-miloradziejpg.jpg Disco-Polo.info

Andre WOŚP: Dwa koncerty w miejscowości Wicko oraz Miłoradzie!


Andre zagra na WOŚP 28 stycznia w Wicko i Miłoradzie. Zespół zaprezentuje swoje największe hity, w tym 'Ale Ale Aleksandra', na charytatywnych koncertach

Autor: Adam Begier, 21 Styczeń 2024  17:50
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Andre WOŚP: Dwa koncerty w miejscowości Wicko oraz Miłoradzie!
Wybrane dla Ciebie:
 1. Ela Kliś nadchodzi z nowością: "Sama wybrałam"! Posłuchaj jako pierwszy przedpremiery!
 2. Classic na Festiwalu w Ostródzie – Nostalgiczna podróż do 2009 roku. Takich koncertów już nie ma?!| VIDEO
 3. "Połowa raperów robi lepsze disco polo niż discopolowcy" odważne słowa Marcina Miller z Boys u Żurnalisty! | VIDEO

  28 stycznia będzie dniem wyjątkowym dla fanów disco polo, a w szczególności dla miłośników twórczości Andre, czyli Andrzeja Marcysiaka i jego zespołu. W ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, znany i lubiany zespół zaprezentuje się w dwóch miejscowościach – w Wicko oraz w Miłoradzie. Koncerty zaplanowano na godzinę 19:00, co już budzi duże emocje i zainteresowanie wśród fanów.

  Przeboje Andre

  Andre to nazwa, która dla wielu miłośników disco polo jest synonimem radosnej, energicznej muzyki, pełnej emocji i wspomnień. W dorobku zespołu znajdują się takie przeboje jak „Disco polo gra”, „Kasiu, Kasieńko”, „Tylko z Tobą”, „Za kolanko”, czy wzruszające „Bo ja, bo ja kocham cię”. Każdy z tych utworów przyniósł zespołowi liczne sukcesy i sympatię fanów.

  Jednak największym rozpoznawalnym hitem, który przyniósł zespołowi Andre ogólnopolską sławę, jest utwór "Ale Ale Aleksandra". To właśnie jego refren jest śpiewany przez miłośników muzyki w każdym wieku, a słowa tego przeboju znane są niemal każdemu. Ta piosenka to nie tylko muzyka, to wspomnienia i emocje, które łączą pokolenia.

  WOŚP z Disco Polo – Wyjątkowe Połączenie na Dobry Cel

  Koncerty Andre podczas WOŚP to nie tylko okazja do świetnej zabawy, ale również moment, kiedy muzyka łączy się z wielkim sercem i ideą pomocy. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy od lat angażuje artystów z różnych gatunków muzycznych, a disco polo jest ważnym elementem tej mozaiki. Występy takich gwiazd, jak Andre, przyciągają tłumy i pomagają w zbieraniu funduszy na szczytny cel.

  Koncerty Andre na WOŚP 2024

  Wicko i Miłoradz to miejscowości, które już niebawem staną się centrum polskiego disco polo. Koncerty Andre będą okazją do wspólnej zabawy, posłuchania ulubionych hitów i wsparcia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Warto zaznaczyć, że oba koncerty są bezpłatne, a emocje i wspomnienia, jakie przyniosą, będą bezcenne.

  Galeria zdjęć:
  Plik Andre---WOsP-1.jpg
  Plik Andre---WOsP-2.jpg

  ANDRE - WEŹMY ŚLUB

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Biesiadny hit "Idziemy na Jednego" w nowej odsłonie Soleo! Ta przyśpiewka to HIT wesel. Jak teraz brzmi?!
  2. Nowa era w karierze wokalistki disco polo?! Natalia Skupiewska przełamuje schematy! Zmieniła wizerunek na bardziej drapieżny!
  3. Gorąca premiera: Mirage & Yoko z utworem dla króla disco polo pt. "Nadzieja"! Wyróżnienie dla Danuty i Zenka Martyniuków!
  4. Prześwitujący materiał i koronka - Tak wokalistka disco polo zaskoczyła! Marta Konopla wygląda przepięknie!
  5. Zaskakujący występ Kapeli Roy - "Ona lubi pomarańcze" w góralskim stylu!
  6. Jacek Kurski powraca?! Disco polo powróci do TVP?
  7. Rozłam w zespole disco polo! Poszło o wizje i poglądy. Co dalej z grupą i prawami autorskimi?! Mamy komentarz gwiazd!
  8. Iness przebija legendy disco polo! To najpopularniejsza kobieta w branży?

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie