Reklama


Reklama

Discoboys w szczerym wyznaniu!

2019-08-02T10:00:00+02:00 Discoboys w szczerym wyznaniu! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/07/discoboys-w-szczerym-wyznaniu-1563802659.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Jak myślicie, jakie są plany zawodowe Discoboys na najbliższą przyszłość?

Reklama

Kamil Kossakowski, znany pod pseudonimem artystycznym Discoboys nie wstydzi się głośno mówić o uczuciach. Napisał otwarcie, jak to się stało, że jest wokalistą disco polo. Komu tak naprawdę zawdzięcza swój sukces i karierę!

Zobacz również: Gwiazdor disco polo przyłapany w trójkącie?! Mamy FILM! Jak podoba Wam się takie trio?!

Każde pokolenie ma własny czas. Wie o tym doskonale uwielbiany wokalista disco polo, Kamil Kossakowski, który przyznał, że wszystko to, co osiągnął - zawdzięcza swojej rodzinie.

Mimo młodego wieku, artyście disco polo nie uderzyła do głowy tzw. woda sodowa. Wręcz przeciwnie! Discoboys jest człowiekiem pełnym pokory, który w dodatku jest bardzo wdzięczny za to, co udało mu się osiągnąć dotychczas.

Jak sam przyznaje, bez rodziny nie byłby teraz na tym miejscu, gdzie się znajduje. W punkcie, który czyni go prawdziwym i jakże dobrym człowiekiem.

- 3 tydzień w trasie  w domu byłem zaledwie 3 dni ale to dzięki nim osiągnąłem wszytko co chciałem dzięki moim rodzicom jestem w tym miejscu gdzie jestem  to oni są zawsze przy mnie na dobre i na zle  kocham  MAMO TATO DZIEKUJE  jesteście moim autorytetem

Trzeba przyznać, że nie każdego artystę stać na tego typu wyznania w social mediach. Kamil jest przykładem wokalisty, który doskonale wie, że dzięki pracowitości, pokorze, pasji i oczywiście niezastąpionemu wsparciu ze strony rodziców jest w stanie osiągnąć cel, który dla wielu jest nieosiągalny!

Zobacz również: Gwiazdor disco polo pracoholikiem?! Artysta nie ma czasu na wakacje!

Jak myślicie, jakie są plany zawodowe Discoboys na najbliższą przyszłość?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Premiera od zespołu Top Girls pt. "To skomplikowane" jest już dostępna w sieci!
  2. Psychofan oferuje nagie zdjęcia wokalistki disco polo, które nigdy nie powstały! Angelika Żmijewska (Top Girls) apeluje do internautów o pomoc!
  3. Pikantne sceny artystek hulają w sieci! Słynne siostry z disco polo zachwycają coraz odważniejszymi kadrami!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.