Reklama
Polecamy


Reklama

Disco statek przypłynie do portu w Mikołajkach! Stolicę Mazur rozbuja rytm disco polo!

2020-07-08T17:08:00+02:00 Disco statek przypłynie do portu w Mikołajkach! Stolicę Mazur rozbuja rytm disco polo! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/07/disco-statek-przyplynie-do-portu-w-mikolajkach-stolice-mazur-rozbuja-rytm-disco-polo-1594220939.png

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Fala przepięknej mazurskiej wody i fala uderzeniowa muzyki disco polo, zapewnią widzom niezapomniane emocje.

Reklama

Mazury, jeziora, świeże ryby, żegluga i disco polo! Tak, tym razem to nie szanty umilać będą wczasowiczom pobyt w mazurskiej stolicy, tylko właśnie muzyka taneczna! Internet obiegła fantastyczna informacja o wydarzeniu, jakie szykuje dla turystów oraz mieszkańców miasta Mikołajki!

Zobacz również: Plejada gwiazd disco polo na imprezie TVP2 w Gorzowie Wielkopolskim! To będzie prawdziwe show!

Przy współpracy z PoloTV, radiem Wawa, Robert’s Port Hotel, Collabo Pictures, Newton Studio oraz Disco-Polo.Info, już w najbliższy piątek weźmiemy udział w niepowtarzalnym koncercie na statku!

Od godziny 18-nastej w mikołajskim porcie usłyszymy same największe gwiazdy: Miły Pan, Ronnie Ferrari, Defis, Malibu, Swinger oraz Titz, dodatkowo imprezę poprowadzi znana i lubiana prezenterka telewizyjna, przepiękna Edyta Folwarska! Koncert prosto ze statku to niesamowite wydarzenie, w którym warto wziąć udział!

W otoczeniu pięknych jezior i warmińsko-mazurskiej przyrody, będziemy mieli możliwość odśpiewania wspaniałych przebojów i wprawienia w ruch własnego ciała w rytm największych hitów disco polo! Fala przepięknej mazurskiej wody i fala uderzeniowa muzyki disco, zapewnią widzom niezapomniane emocje.

Tego nie można przegapić!

Zobacz również: Gwiazdor disco polo szokuje wyglądem! Na tych zdjęciach widać wszystko!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Artysta disco polo wprost poinformował o milionie, który wpłynął na jego konto!
  2. Popularna wokalistka disco polo niesie pomoc w zaskakujący sposób!
  3. Gwiazdor disco polo obsypany prezentami! Ogrom podarków szokuje!


Zobacz również

Reklama

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.