Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2015-05-07T14:01:00+02:00 Disco Polo Mix (9/2015) https://disco-polo.info/uploads/news/2015/05/disco-polo-mix-9.jpg
Reklama

Disco Polo Mix (9/2015)

Redakcja , 07 Maj 2015  14:01
Disco Polo Mix (9/2015)
Źródło zdjęć:
Reklama

Najnowszy 9 numer Disco Polo Mix jest już dostępny w sprzedaży. Znajdziecie w nim jak zwykle unikatowe informacje. Wywiad z Robertem Sasinowskim z formacji Skaner, w którym opowiada o swoich inspiracjach w młodości, jak wyglądały początki disco po...

Reklama

Najnowszy 9 numer Disco Polo Mix jest już dostępny w sprzedaży. Znajdziecie w nim jak zwykle unikatowe informacje. Wywiad z Robertem Sasinowskim z formacji Skaner, w którym opowiada o swoich inspiracjach w młodości, jak wyglądały początki disco polo z jego perspektywy, a także tylko na łamach gazety ujawnia ciekawe wydarzenia z przeszłości.

 

Oprócz tego, miłość i relacje damsko-męskie opisywane w piosenkach Andre, Marcina Siegieńczuka, Bayer Full oraz Etny. Czeka na Was również zestawienie najbardziej oryginalnych klipów. Redakcja Disco Polo Mix przygotowała ponadto relacje zza kulis powstawania teledysków zespołów Mejk, Exelent i Crump.

 

Najważniejszy element każdego wydania stanowi gratis w postaci płyty, na której są zgromadzone najlepsze utwory w disco polo. Tym razem kompakt zawiera premierowy utwór Exaited „Już mnie nie jarasz” oraz Adama Kraśko „Zabawa w stylu folk” (FoxBeat). Znajdziecie na nim także piosenki wykonawców tj.: After Party, Magda Niewińska, Merci i wielu innych. Zapraszamy gorąco do zakupu!

disco polo mix

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Gorąca premiera grupy Calibra! To nie moja wina - śpiewają artyści disco polo!
  2. Gwiazdor disco polo ma przegwizdane?! Artysta porusza ciężkie położenie wielu branż!
  3. Prawda wyszła na jaw! Artysta disco polo zmienił się nie do poznania! Jego nowy image robi wrażenie!
  4. Fenomenalna premiera od zespołu Moment! Ten refren będzie śpiewać cały świat disco polo!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej