2015-05-07T14:01:00+02:00 Disco Polo Mix (9/2015) https://disco-polo.info/uploads/news/2015/05/disco-polo-mix-9.jpg

Disco Polo Mix (9/2015)

Redakcja , 07 Maj 2015  14:01
Disco Polo Mix (9/2015)
Źródło zdjęć:

Najnowszy 9 numer Disco Polo Mix jest już dostępny w sprzedaży. Znajdziecie w nim jak zwykle unikatowe informacje. Wywiad z Robertem Sasinowskim z formacji Skaner, w którym opowiada o swoich inspiracjach w młodości, jak wyglądały początki disco po...


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Najnowszy 9 numer Disco Polo Mix jest już dostępny w sprzedaży. Znajdziecie w nim jak zwykle unikatowe informacje. Wywiad z Robertem Sasinowskim z formacji Skaner, w którym opowiada o swoich inspiracjach w młodości, jak wyglądały początki disco polo z jego perspektywy, a także tylko na łamach gazety ujawnia ciekawe wydarzenia z przeszłości.

 

Oprócz tego, miłość i relacje damsko-męskie opisywane w piosenkach Andre, Marcina Siegieńczuka, Bayer Full oraz Etny. Czeka na Was również zestawienie najbardziej oryginalnych klipów. Redakcja Disco Polo Mix przygotowała ponadto relacje zza kulis powstawania teledysków zespołów Mejk, Exelent i Crump.

 

Najważniejszy element każdego wydania stanowi gratis w postaci płyty, na której są zgromadzone najlepsze utwory w disco polo. Tym razem kompakt zawiera premierowy utwór Exaited „Już mnie nie jarasz” oraz Adama Kraśko „Zabawa w stylu folk” (FoxBeat). Znajdziecie na nim także piosenki wykonawców tj.: After Party, Magda Niewińska, Merci i wielu innych. Zapraszamy gorąco do zakupu!

disco polo mix

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Reklama
Zobacz również:
  1. Rewelacyjna nowość od formacji Lesioki trafiła do sieci! Czy utwór 'Ja Będę Gonił Cię' stanie się hitem disco polo?
  2. Bardzo gorąca nowa pasja ślicznych gwiazd disco polo?! Popularne wokalistki zachwycają w strojach strażackich!
  3. Marcin Siegieńczuk włączył się w szczytną akcję! Gwiazdor disco polo zbiera pluszaki dla dzieci służb strzegących polskich granic!
  4. Uwagę zwraca jej zjawiskowy tatuaż! Zjawiskowa artystka disco polo odważnie pokazała swoje zgrabne ciało!
  5. Radek Liszewski Weekend wykonał na żywo wielki rockowy przebój z repertuaru zespołu Lombard!
  6. Sławomir Świerzyński zrobił coś niesamowitego dla Polski! Gwiazdor disco polo przerobił swój hit - ma charakter patriotyczny!
  7. Śliczne wokalistki zespołu Top Girls zachwycają sylwestrową stylizacją! Wyglądają jak boginie?! Gwiazdy przyćmiły innych artystów!
  8. Seksowna gwiazda zespołu disco polo Szpilki przyłapana na sali tanecznej! Artystka zachwyca idealnym ciałem!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami