2016-03-09T15:59:00+01:00 Dbomb – Jeżeli to grzech ( Remix: Freaky Boys) https://disco-polo.info/uploads/news/2016/03/dbomb-jezeli-to-grzech-freaky-boys.png

Dbomb – Jeżeli to grzech ( Remix: Freaky Boys)

Redakcja , 09 Marzec 2016  15:59

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Dbomb – Jeżeli to grzech ( Remix: Freaky Boys)
Źródło zdjęć:
Reklama

W sieci pojawiła się – na specjalne życzenie fanów – nowa wersja kultowej ballady grupy Dbomb pt. „Jeżeli to grzech”, która swoją premierę miał 14 lutego 2014 roku. Produkcja w swojej pierwotnej wersji nieco odbiega stylem ...

Reklama

W sieci pojawiła się – na specjalne życzenie fanów – nowa wersja kultowej ballady grupy Dbomb pt. „Jeżeli to grzech”, która swoją premierę miał 14 lutego 2014 roku. Produkcja w swojej pierwotnej wersji nieco odbiega stylem od mocnych klubowych brzmień, do których Bartosz Padyasek przyzwyczaił swoich odbiorców, gdyż w tej propozycji króluje delikatne, subtelne brzmienie.

 

Utwór na swój warsztat wziął – doskonale znany w branży muzycznej – Freaky Boys, nadając tym samym piosence całkiem nowego charakteru.

 

„Heyah. Moi drodzy dostajemy od Was mnóstwo wiadomosci z zapytaniem „dlaczego na koncertach nie gracie utworu „Jeżeli to grzech” przecież to jest najpiękniejsza ballada w ostatnich latach na scenie muzyki dance”. odp: Właśnie jest to ballada a sami wiecie jak wygląda koncert dbomb –moc, energia i jeszcze parę chemicznych pierwiastków:-) ale jest szansa,ze jednak utwór ten pojawi się w naszym repertuarze tylko w trochę innej wersji. Ta wersja oczywiście nie jest lepsza niż oryginał ???? ale idealnie pasuje w koncert dbomb” – wyznał na swoim fanpage’u Dbomb.

 

Zachęcamy Was do słuchania i udostępniania nowej wersji utworu „Jeżeli to grzech” grupy Dbomb.

 

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Trudno oderwać wzrok! Małgorzata Grabda – Camasutra zachwyca głębokim dekoltem i czarującymi okularami! Gwiazda disco polo hipnotyzuje!
  2. Prześliczna gwiazda disco polo zachwyca idealną figurą! Ma na to niezawodną receptę!
  3. Patryk Pegza – After Party i Camasutra znowu razem?! Wymowne zdjęcie gwiazdorów disco polo trafiło do sieci! Będzie duet?!
  4. Kolejne zmiany! Wokalistki disco polo Topky zaprezentowały nowego członka zespołu! Kim jest tajemniczy mężczyzna?!
  5. 'O jak mi się chce... iść na wesele' - gorąca premierą w świecie disco polo! Uzdolniona wokalistka przebije konkurencję?
  6. Byłe wokalistki Top Girls założyły nowy zespół TOPKY! Angelika Żmijewska i Paula Karpowicz pokazały fragment nowego teledysku! Fani disco polo zachwyceni!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami