2020-09-10T07:20:00+02:00 Dawid Narożny spełnił nietypową prośbę ciężarnej partnerki. Mocny komentarz gwiazdora disco polo! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/09/dawid-narozny-spelnil-nietypowa-prosbe-ciezarnej-partnerki-mocny-komentarz-gwiazdora-disco-polo-1599682071.jpg

Dawid Narożny spełnił nietypową prośbę ciężarnej partnerki. Mocny komentarz gwiazdora disco polo!

Redakcja , 10 Wrzesień 2020  07:20

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Dawid Narożny spełnił nietypową prośbę ciężarnej partnerki. Mocny komentarz gwiazdora disco polo!
Źródło zdjęć: instagram.com/dawidnarozny/
Reklama

Dawid Narożny dba o Asię w każdym kontekście. Jest jej oddany i robi wszystko, by czuła się jak najlepiej, szczególnie w obecnym stanie

Reklama

Gwiazdy disco polo bardzo często dzielą się z fanami życiem prywatnym. Udostępniają w social mediach relacje z codziennych czynności lub przemyślenia w jakimś konkretnym temacie.

Zobacz również: Fani w szoku! Magdalena Narożna (Piękni i Młodzi) zaraziła się nową pasją! Nikt jej od tej strony nie znał!

W sieci często również udaje się dostrzec dobry humor, który towarzyszy artystom. Dawid Narożny, dodał post, który z pewnością zadziwi, później rozbawi, a na koniec pozwoli myśleć o nim w kontekście idealnego partnera, który dla swojej kobiety, jest w stanie zrobić dosłownie wszystko.

Na fotografii, którą udostępnił wokalista, można dostrzec jego samego oraz dłoń Joanny, która robi mu make up!! Wszystko w domowych realiach, nie na planie teledysku.

Okazuje się, że gwiazdor posłużył jako model swojej ukochanej, czego dowiadujemy się z opisu: „Moja myśl na dziś: Kiedy Kobieta w Ciąży mówi Ci że dziś jesteś modelem tzn. ŻE DZIŚ JESTEŚ MODELEM **RWA MAC!! P.S. Nigdy nie odmawiajcie kobiecie w Ciąży...”. Po przeczytaniu tej treści, nasuwa się jeszcze jeden wniosek.

Dawid dba o Asię w każdym kontekście. Jest jej oddany i robi wszystko, by czuła się jak najlepiej, szczególnie w obecnym stanie. Dodatkowo w ciekawy i zabawny sposób przekazuje fanom swoje spostrzeżenia i ważne sentencje.

Kto z Was pamięta? Dawid i Asia spodziewają się córeczki czy synka?

Zobacz również: Idealne ciało ślicznej gwiazdy disco polo! Fanom opadły szczęki!

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Spore problemy zespołu Playboys! Pechowe zdarzenie uwielbianych gwiazdorów disco polo!
  2. Znana wokalistka sięgnęła po wielki przebój disco polo! Jej wersja brzmi lepiej niż oryginał?! Fani zachwyceni!
  3. Prześliczna gwiazda disco polo zachwyca idealną figurą! Ma na to niezawodną receptę!
  4. Elwira MEJK wygląda jak nastolatka! Uwielbiana wokalistka popularnej grupy disco polo pokazała zgrabne nogi!
  5. Małgorzata Grabda – Camasutra pokazała swoją wielką miłość! Gwiazda disco polo zakochana do szaleństwa!
  6. Sanah zaśpiewała wielki biesiadny hit disco polo! Jej wykonanie podbija internet | VIDEO

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami