Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2019-02-04T18:04:00+01:00 Danuta i Zenon promienieją! Państwo Martyniuk obchodzą perłową rocznicę ślubu! https://disco-polo.info/uploads/news/2019/02/danuta-i-zenon-promienieja-panstwo-martyniuk-obchodza-perlowa-rocznice-slubu-1549299774.jpg
Reklama

Danuta i Zenon promienieją! Państwo Martyniuk obchodzą perłową rocznicę ślubu!

Redakcja , 04 Luty 2019  18:04
Danuta i Zenon promienieją! Państwo Martyniuk obchodzą perłową rocznicę ślubu!
Źródło zdjęć: materiały prasowe / facebook.com/danuta.martyniuk.3
Reklama

To jest prawdziwe szczęście mieć u boku osobę, która nas kocha i wspiera na dobre, i złe. Danuta i Zenon Martyniuk są małżeństwem idealnym

Reklama

Od jednego z najpiękniejszych dni w życiu Danuty i Zenka Martyniuk minęło już 30 lat. Nieco więcej od historycznego spotkania na zabawie wiejskiej. Mimo upływu czasu, miłość pomiędzy małżonkami trwa w najlepsze! 

Martyniuk pokochał Danutę od pierwszego wejrzenia?! 

To właśnie 4 lutego 1989 roku Danuta i Zenon Martyniuk wypowiedzieli tekst przysięgi ślubnej wstępując na nową drogę życia. Poznali się dwa lata wcześniej, podczas zabawy wiejskiej w Grabówce, gdzie Martyniuk grał koncert. Już wtedy oboje wiedzieli, że nie są sobie obojętni. W tym roku Danusia i Zenon obchodzą 30 rocznicę ślubu tzw. perłową. 

Pamiętne spotkanie w Grabówce obudziło w ich sercach wielkie uczucie. Po dzień dzisiejszy są ze sobą razem, tak jak przysięgali w zdrowiu i chorobie, na dobre i na złe. Danuta dba o ognisko domowe, a Zenon koncertuje. Minione tygodnie są dla niego nad wyraz aktywne, gdyż gwiazdor muzyki disco polo pracuje nad nowymi propozycjami, o których poinformujemy już wkrótce. 

Jako ekipa serwsu disco-polo.info gratulujemy tak pięknego jubileuszu i życzymy państwu Martyniuk jeszcze więcej miłości.

Zobacz również: Obłędna metamorfoza! Magda Narożna (Piękni i Młodzi) wygląda jak milion dolarów!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Marcin Miller Boys wzruszony?! Występ tego duetu zapamiętacie na długo!
  2. Wirtuozerskie popisy artysty disco polo. Talent gwiazdora wykracza poza wyobraźnię fanów.
  3. Gwiazda disco polo kusi w samej bieliźnie! Jej Instagram płonie!
  4. Wokalista disco polo z okazji wyjątkowego jubileuszu dziękuje fanom! Godne podsumowanie działalności

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej