2023-06-18T18:23:00+02:00 Daj To Głośniej zagra na XXI Biesiadzie Świętojańskiej we Włostowie Dołącz do niezapomnianej Biesiady Świętojańskiej we Włostowie z występem zespołu Daj To Głośniej. Energiczna muzyka, utalentowani artyści i wspaniała zabawa czekają na https://disco-polo.info/uploads/news/daj-to-glosniej-zagra-na-xxi-biesiadzie-swietojanskiej-we-wlostowiejpg.jpg Disco-Polo.info

Daj To Głośniej zagra na XXI Biesiadzie Świętojańskiej we Włostowie


Dołącz do niezapomnianej Biesiady Świętojańskiej we Włostowie z występem zespołu Daj To Głośniej. Energiczna muzyka, utalentowani artyści i wspaniała zabawa czekają na Ciebie 25 czerwca!

Autor: Adam Begier, 18 Czerwiec 2023  18:23
Źródło zdjęć: facebook.com/toglosniej
Daj To Głośniej zagra na XXI Biesiadzie Świętojańskiej we Włostowie
Wybrane dla Ciebie:
 1. "Czemu tak jest" – nowy utwór od Malutkiej już wkrótce! Posłuchaj przedpremiery!
 2. "Nadzieja" w rytmie serc – nowy hit Mirage & Yoko na weselu Martyniuków!
 3. Nie uwierzysz, jak Arek Kopaczewski zmienił hit króla disco polo Akcent! Posłuchaj „Przyjdzie czas” w nowej odsłonie

  Włostów, malownicza miejscowość położona w gminie Lipnik, szykuje się do niezwykłej imprezy kulturalnej. Już niedługo, w niedzielę, 25 czerwca, na XXI Biesiadzie Świętojańskiej, na scenie zabrzmi energetyczna muzyka zespołu Daj To Głośniej. To wydarzenie, które weszło na stałe do kalendarza kulturalnych perelk w regionie, przyciąga tłumy miłośników dobrej zabawy i niezapomnianych wrażeń muzycznych.

  Wielkie otwarcie o godzinie 16:00

  Rozpoczęcie imprezy zaplanowano na godzinę 16:00, a na scenie wystąpią utalentowani młodzi artyści, regularnie uczęszczający na zajęcia do Gminnego Ośrodka Kultury we Włostowie oraz Centrum Kształcenia w Lipniku. Młode talenty zaprezentują swoje umiejętności, zachwycając publiczność swoimi niezwykłymi talentami.

  Niezapomniana zabawa z Riwersi Music Band

  W trakcie Biesiady Świętojańskiej wszyscy uczestnicy będą mieli okazję do doskonałej zabawy przy dźwiękach zespołu Riwersi Music Band. Ich muzyka porwie tłumy do tańca i sprawi, że nikt nie będzie mógł usiedzieć w miejscu. Energia, jaka płynie z ich występów, jest nie do opisania słowami. Warto być na Biesiadzie i osobiście tego doświadczyć.

  Daj To Głośniej - gwiazda wieczoru

  Najbardziej wyczekiwanym momentem wieczoru będzie występ zespołu Daj To Głośniej. Formacja ta powstała na początku 2019 roku i od tamtej pory zdobywa coraz większą popularność swoją niezwykłą mieszanką muzyki disco i folku. Zespół nie boi się eksperymentować i czerpać inspiracje z różnych gatunków muzycznych, od folku po rock. Ich utwory, takie jak "Mama ostrzegała", "Głowy nie urywa", "Książę" czy "Gdy rodzice pójdą spać", stały się prawdziwymi hitami i podbiły serca słuchaczy. Występ Daj To Głośniej we Włostowie odbędzie się 25 czerwca o godzinie 21:00. To wydarzenie, którego nie można przegapić. Zespół zapowiada niezapomniane show, pełne energii i pozytywnych emocji. Będzie to prawdziwa uczta dla fanów muzyki i świetna okazja do świetnej zabawy.

  Dołącz do Biesiady Świętojańskiej we Włostowie!

  XXI Biesiada Świętojańska we Włostowie to impreza, na którą warto się wybrać, nie tylko dla miłośników dobrej muzyki, ale także dla wszystkich poszukujących niezapomnianych wrażeń i wyjątkowej atmosfery. Dołącz do tłumu ludzi, którzy 25 czerwca spotkają się w Włostowie, aby wspólnie celebrować piękno kultury i świetnie się bawić przy dźwiękach wspaniałych artystów. Niezapomniana Biesiada Świętojańska czeka na Ciebie!


  Daj To Głośniej - Zimna woda

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Majówkowe nowości w Disco Polo: Trzy Premiery od Mono Studio! Diadem, Blondi oraz Mr. Black Mask
  2. IRA i Playboys na Iłżeckich Dniach Kultury
  3. Disco Polo Festiwal Gądecz 2024! Plejada największych gwiazd! Kto wystąpi, bilety - zdobądź pakiet VIP!
  4. HIT czy przesada?! Elektryczna Deskorolka – Prezent Marzeń na Komunię 2024!
  5. Zaskakujące spotkanie gwiazd disco polo! Zespół Mig i Marcin Miller wystąpią w duecie?! Co na to fani?!
  6. To najśmieszniejsze występy disco polo w DiscoStar na Polo TV! Rozrywka, śmiech i niezapomniane emocje gwarantowane
  7. Nie ma sobie równych?! Sylwia Kossakowska zaskakuje nowością! Fani "Kolejny HIT" - VIDEO podbija sieć
  8. Teledysk Króla Skolima z Cleo możecie obejrzeć na stacjach metra w Warszawie! Wkrótce także w Londynie, Berlinie, Chicago!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie