2023-03-22T18:17:00+01:00 Daj To Głośniej: wyjątkowy koncert z okazji Światowego Dnia Zespołu Downa | ZDJĘCIA Przeczytaj artykuł o niezwykłym koncercie zespołu Daj To Głośniej z okazji Światowego Dnia Zespołu Downa! Zobacz zdjęcia i poczuj emocje, które towarzyszyły artyście pod https://disco-polo.info/uploads/news/daj-to-glosniej-wyjatkowy-koncert-z-okazji-swiatowego-dnia-zespolu-downajpg.jpg Disco-Polo.info

Daj To Głośniej: wyjątkowy koncert z okazji Światowego Dnia Zespołu Downa | ZDJĘCIA


Przeczytaj artykuł o niezwykłym koncercie zespołu Daj To Głośniej z okazji Światowego Dnia Zespołu Downa! Zobacz zdjęcia i poczuj emocje, które towarzyszyły artyście podczas wyjątkowego występu.

Autor: Adam Begier, 22 Marzec 2023  18:17
Źródło zdjęć: facebook.com/toglosniej
Daj To Głośniej: wyjątkowy koncert z okazji Światowego Dnia Zespołu Downa | ZDJĘCIA
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. To najlepsza piosenka na pierwszy taniec w 2024 Roku? The Dziemians znowu to zrobili! Premiera "Lubię patrzeć jak tańczysz"
 2. Największe Hity VIVAT i BOYS: Idealna Składanka na Letnie Wieczory
 3. Magda Niewińska powraca z nowością! "Mam tylko Ciebie"! Skoczna premiera disco polo!
Reklama

  Zespół Daj To Głośniej zyskał ogromną popularność w krótkim czasie, zdobywając serca fanów muzyki disco polo. Jednak to, co zrobił 20 marca 2023 roku, na zawsze zostanie w pamięci zespołu i publiczności. W poniedziałek, z okazji Światowego Dnia Zespołu Downa, artyści zagrali wyjątkowy koncert na zaproszenie Stowarzyszenia "Bardziej Kochani". Wszyscy byli poruszeni i wzruszeni podczas tego wyjątkowego wydarzenia.

  Zobacz również: Gwiazdy Disco Polo rozgrzały Polonia Music Festival w Niemczech! Zobaczcie występ Zenona Martyniuka! | VIDEO

  Daj To Głośniej to zespół, który pojawił się na scenie w 2019 roku. Zadebiutowali teledyskiem do piosenki "Mama ostrzegała", który stał się prawdziwym hitem i do tej pory zyskał ponad 196 miliony odtworzeń. Zespół szybko zdobył ogromną popularność, grając setki koncertów i przemierzając tysiące kilometrów. W maju 2021 roku artyści zaprezentowali swój debiutancki album "Folk Disco", który zyskał uznanie wśród fanów muzyki disco polo.

  Światowy Dzień Zespołu Downa

  21 marca obchodzony jest Światowy Dzień Zespołu Downa, który ma na celu zwiększenie świadomości na temat tej choroby genetycznej i integrację ludzi z zespołem Downa ze społeczeństwem. Stowarzyszenie "Bardziej Kochani" postanowiło zorganizować wyjątkowe wydarzenie z okazji tego dnia, zapraszając do udziału zespół Daj To Głośniej.

  Wyjątkowy koncert zespołu Daj To Głośniej

  Artyści z Daj To Głośniej zawsze starają się dawać z siebie wszystko na scenie, ale ten koncert był dla nich szczególnie ważny. Po przybyciu na miejsce, zespół został serdecznie powitany przez członków Stowarzyszenia "Bardziej Kochani" oraz publiczność, która z ogromnym zainteresowaniem obserwowała przygotowania do występu.

  Polecamy
  EBook Disco Polo

  Kiedy zaczęła się pierwsza piosenka, publiczność zasiadła na specjalnie przygotowanych krzesełkach, ale wkrótce okazało się, że większość z nich opuściła swoje miejsca i stanęła tuż pod sceną. Artyści z Daj To Głośniej grali swoje największe hity.

  Emocje na scenie i poza nią - Daj To Głośniej

  Koncert zespołu Daj To Głośniej na rzecz Świat owego Dnia Zespołu Downa był pełen emocji. Wszyscy artyści byli poruszeni, a ich muzyka zjednoczyła publiczność. Często podczas występu można było zobaczyć osoby z zespołem Downa, które tańczyły i śpiewały razem z Daj To Głośniej. Było to piękne i wzruszające wydarzenie.

  Zespół Daj To Głośniej podziękował Stowarzyszeniu "Bardziej Kochani" za zaproszenie i wspaniałą organizację wydarzenia. Na swoim fanpage opublikowali zdjęcia, które podbijały serca fanów muzyki disco polo. Zespół pokazał, że muzyka może łączyć ludzi i być sposobem na integrację społeczną.

  Wyjątkowy koncert zespołu Daj To Głośniej na rzecz Światowego Dnia Zespołu Downa był pełen emocji i wzruszeń. Artyści pokazali, że ich muzyka może przynosić radość i jednoczyć ludzi. Stowarzyszenie "Bardziej Kochani" zorganizowało wspaniałe wydarzenie, które połączyło ludzi z zespołem Downa z resztą społeczeństwa. Zespół Daj To Głośniej udowodnił, że muzyka może mieć znaczenie i być sposobem na integrację społeczną.

  Zobaczcie zdjęcia na disco-polo.info!

  Galeria zdjęć:
  Reklama
  Plik Daj-To-Glosniej---koncert---Zespol-Downa-3.jpg
  Plik Daj-To-Glosniej---koncert---Zespol-Downa-2.jpg
  Plik Daj-To-Glosniej---koncert---Zespol-Downa-11.jpg
  Plik Daj-To-Glosniej---koncert---Zespol-Downa-10.jpg
  Plik Daj-To-Glosniej---koncert---Zespol-Downa-9.jpg
  Plik Daj-To-Glosniej---koncert---Zespol-Downa-8.jpg
  Plik Daj-To-Glosniej---koncert---Zespol-Downa-7.jpg
  Plik Daj-To-Glosniej---koncert---Zespol-Downa-6.jpg
  Plik Daj-To-Glosniej---koncert---Zespol-Downa-5.jpg
  Plik Daj-To-Glosniej---koncert---Zespol-Downa-4.jpg
  Plik Daj-To-Glosniej---koncert---Zespol-Downa-1.jpg
  Reklama

  Daj To Głośniej - Mama ostrzegała 2021

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  BOSKY - Ta Jedyna

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Premiera disco polo: Hicior - Ona jest tą jedyną
  2. Skolim na Polsat Hit Festival – Prawdziwy Diament w Operze Leśnej! Zobaczcie występ NA ŻYWO | VIDEO
  3. Fani króla latino w szoku, nie kryją łez! Skolim pokazał wideo z oddziału onkologicznego! VIDEO
  4. Zespół Forti wraca z hitem "Hej Wesele" – taneczna wersja, która porwie każdego!
  5. Skolim na szczycie! 186 milionów i potrójna diamentowa płyta! Wielka FORTUNA na koncie Króla Latino!
  6. Żaku wkracza na scenę z nowym hitem "Czternastka w Maxie"
  7. Konrad Skolim Skolimowski i jego życie prywatne: Czy Skolim ma żonę?
  8. Zespół Juhasi wzrusza nowym hitem! "Podziękowanie dla rodziców" – Idealny utwór na Twoje wesele!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie