Reklama
Polecamy


Reklama

Czelo nagrał nowy numer! Zainspirował się Carlosem Vives

2017-11-24T17:11:00+01:00 Czelo nagrał nowy numer! Zainspirował się Carlosem Vives https://disco-polo.info/Upload/articles/2017/11/czelo-nagral-nowy-numer-zainspirowal-sie-carlosem-vives-1511454041.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe / facebook - Czelo
Reklama


Życie gwiazd

"Zainspirowałem się tą muzyką po raz pierwszy, kiedy usłyszałem utwory znakomitego wokalisty Carlos Vives

Reklama

Teledysk do piosenki Czelo - Żadna z Was został zrealizowany w jednym z apartamentów w Gdańsku, gdzie nagrane zostały początkowe ujęcia klipu, a kolejna część nagrań miała miejsce na plaży w Brzeźnie.

Tym razem zdecydowałem, że odpuszczę sobie taneczne disco polo i spróbuję czegoś nowego, a mianowicie piosenka jest oparta na klimatach latino Amerykańskich.

Realizacją klipu zajęła się firma M&M MEDIA. Na planie główną rolę odegrała modelka Monika Bikowska, wystąpiła również po raz drugi koleżanka Jagoda Bogdan i swoją debiutującą rolę miała majkijażystka Monika Galicka.

Zainspirowałem się tą muzyką po raz pierwszy, kiedy usłyszałem utwory znakomitego wokalisty Carlos Vives, to one przekonały mnie żebym nagrał kolejna piosenkę właśnie w takim stylu. Chciałbym, aby moja nowość trafiła nie tylko do fanów muzyki disco polo, ale i również do szerszego grona odbiorców.

Aranżacja do wspomnianej piosenki zajął się Robert Balcerzak. Już niebawem zapowiedź klipu pojawi się na naszym partnerskim kanale Wydawnictwo Muzyczne Folk

Poniżej ostatnia nowość

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gwiazdor disco polo szokuje wyglądem! Na tych zdjęciach widać wszystko!
  2. Nowość w disco polo! Gorąca propozycja od Mario Bischina ma szanse na tytuł hitu lata 2020?!
  3. Odmieniona i niezwykle przepiękna wokalistka disco polo w gorącej nowości! To prawdziwy sztos!


Zobacz również

Reklama

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.