2022-12-31T12:08:00+01:00 Co wiesz o królu disco polo?! Najważniejsze informacje o Zenonie Martyniuku! Wiek, żona, dzieci Ile dzieci ma Zenon Martyniuk?! Czy ma żonę?! Poznaj wszystkie informacje na temat króla muzyki disco polo https://disco-polo.info/uploads/news/co-wiesz-o-krolu-disco-polo-najwazniejsze-informacje-o-zenonie-martyniuku-wiek-zona-dziecijpg.jpg

Co wiesz o królu disco polo?! Najważniejsze informacje o Zenonie Martyniuku! Wiek, żona, dzieci

Autor: Adam Begier , 31 Grudzień 2022  12:08
Co wiesz o królu disco polo?! Najważniejsze informacje o Zenonie Martyniuku! Wiek, żona, dzieci
Źródło zdjęć: facebook.com/akcentpolska

Ile dzieci ma Zenon Martyniuk?! Czy ma żonę?! Poznaj wszystkie informacje na temat króla muzyki disco poloReklama

  Reklama

  Zenon Martyniuk nie bez powodu nazywany jest „królem disco polo”. Czy wiesz o nim wszystko?

  ZENON MARTYNIUK – KIM JEST?

  Chyba nie ma wśród nas osoby, która choć raz nie słyszała o Zenonie Martyniuku. To postać o charakterystycznym dla branży muzycznej głosie. Twórca wielu piosenek, które po dziś dzień królują na wielu imprezach. Jego utwory przyciągają tłumy, nic więc dziwnego, że zyskał miano „króla disco polo” a prezenterzy telewizji Jard w 2015 roku wręczyli mu złotą koronę.

  Zenon Martyniuk jest na tyle popularną osobistością, że w 2020 roku doczekał się własnego filmu biograficznego w reżyserii śp. Jana Hryniaka. Film „Zenek” odniósł komercyjny sukces, zapowiedziano również jego kontynuację, lecz po śmierci Hryniaka nie są znane dalsze losy realizacji filmu.

  Artysta prócz występów estradowych ma w swoim dorobku epizody filmowe m.in. w serialu „Lombard. Życie pod zastaw” oraz komedii „Misz-masz, czyli Kogel-mogel 3”.

  Zobacz również: Zobacz, jak Dawid Narożny podbija serca fanów! Posłuchaj jego wokalu na żywo!

  Martyniuk jest absolwentem IV LO w Białymstoku i Studium Ekonomicznego w Bielsku Podlaskim. Z muzyką związany jest od siódmego roku życia. Zna język rosyjski i romski.

  Pochodzi z rodziny mieszanej, został ochrzczony w cerkwi, zaś wychowywany był w obrządku rzymskokatolickim. Pod koniec lat .90, kiedy to nurt disco polo dopiero „się rozkręcał” ściął włosy stylizując się na Ricky’ego Martina. Przez wiele lat swojej działalności muzycznej nosił fryzurę taką jak Limahl, George Michael oraz Dieter Bohlenem. Jego wizerunek można zobaczyć na napojach energetycznych  Zenek Energy Drink spółki Just Food Polska.

  ZENON MARTYNIUK – WIEK I DATA URODZENIA

  Ile lat ma Zenon Martyniuk? Zenon Martyniuk przyszedł na świat w Gredelach (woj. podlaskie) 23 czerwca 1969 roku. W 2023 roku artysta będzie obchodził swoje 54. urodziny.

  ZENON MARTYNIUK – WZROST

  Jak wysoki jest przedstawiciel zespołu Akcent? Zenon Martyniuk ma 175 cm wzrostu.

  Reklama

  ZENON MARTYNIUK – STATUS CYWILNY: ŻONA, DZIECI?

  Lider grupy Akcent jest w związku małżeńskim od 4 lutego 1989 roku. Jego żoną została Danuta Rolecka, którą poznał podczas wiejskiej imprezy w miejscowości Grabowiec k./Bielska Podlaskiego. Owocem ich małżeństwa jest syn Daniel (ur. 1 sierpnia 1989r.). W 2019 roku Zenon Martyniuk został dziadkiem Laury – córeczki Daniela.

  ZENON MARTYNIUK – SUKCES I NAJWIĘKSZE PRZEBOJE.

  Zenon Martyniuk na swoim koncie ma wiele sukcesów, m.in za sprawą utworu „Czemu jesteś taka dziewczyno”, który w 2007 roku na festiwalu w Ostródzie zdobył Grand Prix. Przełomem jednak był rok 2014 i premiera piosenki „Przez Twe oczy zielone”. Singiel otrzymał nagrodę publiczności w Ostródzie. Rok później gwiazdor odebrał statuetkę Osobowość Roku.

  Choć w dorobku zespołu Akcent jest wiele utworów np. „Pszczółka Maja” czy „Mercedesy wiozą nas” to jednak do dziś za najpopularniejsze piosenki uznaje się: „Przez Twe oczy zielone”, „Gwiazda”, „Przekorny Los” czy „Pragnienie miłości”.

  ZENON MARTYNIUK – SOCIAL MEDIA.

  Czy artysta posiada konto w serwisie Instagram? Niestety, Zenon nie posiada swojego prywatnego konta na Instagramie, a jedynie profil zespołu. Profil zespołu w serwisie Instagram wyszukamy pod nazwą @akcent_polska. Pod taką samą nazwą znajdziemy go na Facebooku.

  Reklama

  Akcent - Przez Twe Oczy Zielone

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Ślub managera gwiazd muzyki tanecznej! Wojtek Woner i Agata Siek razem na ślubnym kobiercu
  2. Agbe zachwyca w najnowszej stylizacji | ZDJĘCIA
  3. Opadną Wam szczęki! Klaudia Zielińska wygląda zmysłowo i mega ponętnie. Zobaczcie zdjęcie
  4. Zobacz, Jak "Iskierka" Kariny Opyrchał podbija TikToka i YouTube!
  5. Paniera i gorąca premiera 'Serce Moje Kradnie' – Nowe Oblicze disco polo
  6. Nowy album "Zapamiętaj mnie" zespołu Boys! Gratka dla fanów Marcina Millera!
  7. Tak gorąca" - Nowa, energetyczna premiera! Skorusa z nowością!
  8. "Gdzie Jest Vixa" w nowej odsłonie - Roxaok w klubowej premierze!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie