Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2019-11-18T07:15:00+01:00 Co się dzieje! Te trzy wokalistki disco polo podbijają rynek muzyczny! https://disco-polo.info/uploads/news/2019/11/stop-girls-pokazaly-na-co-je-stac-45-milionow-na-koncie-wokalistek-disco-polo-a-to-dopiero-poczatek-1573751183.jpg
Reklama

Co się dzieje! Te trzy wokalistki disco polo podbijają rynek muzyczny!

Redakcja , 18 Listopad 2019  07:15
Co się dzieje! Te trzy wokalistki disco polo podbijają rynek muzyczny!
Źródło zdjęć: foto. PressMedia @mariusz_bruziek
Reklama

Niegdyś nikomu nieznane dziś podbijają rynek muzyczny! Piękne wokalistki disco polo wdarły się na sam szczyt popularności

Reklama

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że piękne dziewczyny z rozchwytywanego zespołu disco polo wiodą prym w branży. Mowa oczywiście o formacji Top Girls, którą tworzą trzy urocze wokalistki disco polo Angelika Żmijewska, Paula Karpowicz i Justyna Lubas.

Zobacz również: Przepiękna żona Sylwka Gazdy gwiazdą najnowszego teledysku Power Play pt. 'Jeden dzień'! Ta nowość to prawdziwy sztos?!

W branży muzycznej dziewczyny są doskonale znane z takich kawałków, jak „Co w sercu masz” , „Nie jestem taka” czy też „Jakbyś mnie zechciał” i oczywiście „Mleczko”. 

To właśnie temu ostatniemu utworowi dziewczyny zawdzięczają swój sukces. Dobry start to podstawa. Wokalistki wychodząc na rynek z piosenką pod tytułem „Mleczko” w błyskawicznym tempie trafiły na sam szczyt list największych przebojów muzyki tanecznej. Na tę chwile trudno jest sobie wyobrazić jakąkolwiek imprezę bez piosenek grupy Top Girls.

W zasadzie każda propozycja dziewczyn przeradza się w trybie natychmiastowym w niepodważalny hit. Tak też stało się z kawałkiem pod tytułem „Zakochana”.

Teledysk do piosenki z 2018 roku ma już ponad 45 milionów wyświetleń w serwisie YouTube. Trzeba przyznać, że jest to ogromny sukces dla zespołu. Jednak Top Girls nie powiedziały jeszcze ostatniego słowa! Dziewczyny z miesiąca na miesiąc się rozkręcają.

Zobacz również: Sylwia z Love Island i słynny Grucha w produkcji gwiazd disco polo! ! To będzie nowy hit grupy ŁOBUZY?!

Fani są zachwyceni wokalistkami i nie ma w tym nic dziwnego. Macie swój ulubiony utwór od Top Girls?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Magda Narożna miała wypadek? Zmasakrowana twarz wokalistki disco polo spędza fanom sen z powiek!
  2. Trzy piękności disco polo z Top Girls nieprzyzwoicie bogate?! Ich konto zrobiło wielkie wrażenie!
  3. Gwiazdorska obsada! Znane gwiazdy w premierowej produkcji grupy disco polo - ŁOBUZY!
  4. Genialna i niezwykle taneczna nowość od grupy Bayera dostępna! Stanie się hitem disco polo?!

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej