Reklama
Polecamy


Reklama

Co się dzieje! Te trzy wokalistki disco polo podbijają rynek muzyczny!

2019-11-18T07:15:00+01:00 Co się dzieje! Te trzy wokalistki disco polo podbijają rynek muzyczny! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/11/stop-girls-pokazaly-na-co-je-stac-45-milionow-na-koncie-wokalistek-disco-polo-a-to-dopiero-poczatek-1573751183.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: foto. PressMedia @mariusz_bruziek
Reklama


Ogólna

Niegdyś nikomu nieznane dziś podbijają rynek muzyczny! Piękne wokalistki disco polo wdarły się na sam szczyt popularności

Reklama

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że piękne dziewczyny z rozchwytywanego zespołu disco polo wiodą prym w branży. Mowa oczywiście o formacji Top Girls, którą tworzą trzy urocze wokalistki disco polo Angelika Żmijewska, Paula Karpowicz i Justyna Lubas.

Zobacz również: Co za nowość od gwiazd disco polo! After Party podbija rynek muzyki tanecznej?!

W branży muzycznej dziewczyny są doskonale znane z takich kawałków, jak „Co w sercu masz” , „Nie jestem taka” czy też „Jakbyś mnie zechciał” i oczywiście „Mleczko”. 

To właśnie temu ostatniemu utworowi dziewczyny zawdzięczają swój sukces. Dobry start to podstawa. Wokalistki wychodząc na rynek z piosenką pod tytułem „Mleczko” w błyskawicznym tempie trafiły na sam szczyt list największych przebojów muzyki tanecznej. Na tę chwile trudno jest sobie wyobrazić jakąkolwiek imprezę bez piosenek grupy Top Girls.

W zasadzie każda propozycja dziewczyn przeradza się w trybie natychmiastowym w niepodważalny hit. Tak też stało się z kawałkiem pod tytułem „Zakochana”.

Teledysk do piosenki z 2018 roku ma już ponad 45 milionów wyświetleń w serwisie YouTube. Trzeba przyznać, że jest to ogromny sukces dla zespołu. Jednak Top Girls nie powiedziały jeszcze ostatniego słowa! Dziewczyny z miesiąca na miesiąc się rozkręcają.

Zobacz również: Wokalistka disco polo sprzedaje obrazy! Jej talent malarski podbija serca Polaków!

Fani są zachwyceni wokalistkami i nie ma w tym nic dziwnego. Macie swój ulubiony utwór od Top Girls?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Przepiękna suknia ślubna Doroty z zespołu Mig jest do kupienia! Gwiazda disco polo ma w tym osobisty cel!
  2. Najpiękniejsza z dam skradła serce gwiazdora disco polo?! PREMIERA już w sieci!
  3. Marcin Miller szczęśliwie zakochany! Gwiazdor disco polo nie widzi świata poza ukochaną!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.