2016-11-02T20:55:00+01:00 Chiny wchodzą w disco polo! Pierwsze szlaki w Chinach związane z muzyką disco polo przetarła legenda tej muzyki, lider formacji Bayer Full – Sławek Świerzyński. Kolejną postać, która w jakimś https://disco-polo.info/uploads/news/2016/11/Chiny-wchodzą-w-disco-polo.jpg Disco-Polo.info

Chiny wchodzą w disco polo!


Pierwsze szlaki w Chinach związane z muzyką disco polo przetarła legenda tej muzyki, lider formacji Bayer Full – Sławek Świerzyński. Kolejną postać, która w jakimś stopniu została zauważona przez ludzi w Chinach jest Marioo.   Jakiś cza...

Autor: Adam Begier, 02 Listopad 2016  20:55
Źródło zdjęć:
Chiny wchodzą w disco polo!
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Laura zaskakuje nowym utworem "Nasz czas". Czy jej piosenka stanie się hitem lata? Zobacz, co mówią fani i jak zareagowali na premierę!
 2. Szlagiery Polskich Kurortów: Niezapomniane Hity z Ciechocinka! Te piosenki podbijają serca Polaków! Znasz je wszystkie?!
 3. Gwiazdy disco polo Drossel zachwycają nowym mixem wielkich polskich przebojów! Te utwory zna cały kraj! "Szparka Sekretarka", "Zostawcie Titanica"
Reklama

Pierwsze szlaki w Chinach związane z muzyką disco polo przetarła legenda tej muzyki, lider formacji Bayer Full – Sławek Świerzyński. Kolejną postać, która w jakimś stopniu została zauważona przez ludzi w Chinach jest Marioo.

 

Jakiś czas temu zgłosił się do Mariusza producent muzyczny z prośbą o wokale do piosenki pt. „Różowe bikini”. Po jakimś czasie Ellen Wang (Dtr DJ) pokazał Marioo remix tej piosenki. Jest to nie lada wydarzenia w karierze Mariusza, gdyż nie na co dzień otrzymuję się takie pliki muzyczne.

 

Remix jest utrzymany w zupełnie innych klimatach. Ellen Wang na pewno ma inne spojrzenie na muzykę disco polo co można usłyszeć poniżej.

 

Znajdź więcej informacji:


Polecamy
LAURA - Nasz czas

ROY - Ja i Ty - NOWOŚĆ 2024

Znajdź nas w social mediach
Google News Facebook Instagram YouTube TikTokPrzeczytaj również:
 1. Skolim rozgrzał Klub Explosion w Warszawie! Co tam się działo! Zobaczcie wyjątkowy materiał! To prawdziwy Król?!
 2. Zenona Martyniuka zrobił wielkie show w Głogowie Małopolskim! Zobacz, co się tam wydarzyło!
 3. Top Girls podbijają scenę disco polo nowym hitem „Tylko na mnie”! Posłuchaj jako pierwszy!
 4. Znany wokalista Arek Kopaczewski zachwycił nową interpretacją utworu disco polo Boys - "List" | PREMIERA
 5. Laura zaskakuje nowym utworem "Nasz czas". Czy jej piosenka stanie się hitem lata? Zobacz, co mówią fani i jak zareagowali na premierę!
 6. Top Girls z Nowym Hitem "Tylko na mnie"! Teledysk Prosto z Włoch
 7. Żona Dawida Narożnego Piękni i Młodzi zachwyca wyjątkowo letnią stylizacją! To hit Lata?! Zobacz zdjęcia!
 8. Trzy piękne dziewczyny z zespołu Orły zaskakują nowym teledyskiem! Sprawdź, co kryje się za folkowo-disco hitem "Po prostu kochaj mnie"!

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie