2017-09-03T19:49:00+02:00 Camasutra porwana! https://disco-polo.info/uploads/news/2017/09/camasutra-porwana-1504461199.jpg

Camasutra porwana!

Redakcja , 03 Wrzesień 2017  19:49
Camasutra porwana!
Źródło zdjęć: materiał własny

>Kliknij i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Zespół Camasutra śpiewał "porwij mnie" i tak się właśnie stało!

Reklama

"Porwij mnie"

Nowa propozycja od zespołu Camasutra pt. "Porwij mnie" to najnowsza produkcja od Gosi i spółki. Teledysk w naszym serwisie pojawiła się 12 lipca 2017 roku.

Co ciekawe od tego dnia nie minęły dwa miesiące, a klip do tej piosenki został odtworzony w serwisie YouTube już ponad 6 milionów razy!

To bardzo dobry wynik, który potwierdzają liczne koncerty zespołu Camastura, gdzie ten utwór cieszy się sporą popularnością!

>Kliknij i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Playboys i MiłyPan we wspólnej produkcji pt.'Ideały'! Ta nowość zmiażdży konkurencję w świecie disco polo?!
  2. Wokalistka disco polo pokazała się w skąpym bikini odsłaniając ponętne ciało! Gorące zdjęcia królowej disco polo podbijają sieć!
  3. Ostróda Disco Stage zamiast Festiwalu Muzyki Tanecznej w Ostródzie! Plejada gwiazd! Poznajcie listę wykonawców!
  4. Sławek Świerzyński - Bayer Full oczarował widzów popularnej trasy koncertowej TVP! Gwiazdor przypomniał swój dawno niesłyszany przebój disco polo!
  5. Magdalena Narożna (Piękni i Młodzi) zachwyca skąpym bikini! Gwiazda wygląda jak modelka! Fani komplementują artystkę!
  6. Opadną Wam szczęki! Uwielbiana wokalistka disco polo zachwyciła stylizacją! Gwiazda podkreśliła swoje piękne ciało!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami