2020-01-23T10:30:00+01:00 Całe życie na kredycie! Gwiazdy disco polo zaskoczyły muzycznym wyznaniem! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/01/goraca-premiera-motif-cale-zycie-na-kredycie-disco-polo-2020-1579693281.jpg

Całe życie na kredycie! Gwiazdy disco polo zaskoczyły muzycznym wyznaniem!

Redakcja , 23 Styczeń 2020  10:30
Całe życie na kredycie! Gwiazdy disco polo zaskoczyły muzycznym wyznaniem!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Nie każdy odważyłby się na takie wyznanie! Do sieci trafiło właśnie muzyczne wyznanie gwiazd disco polo

Reklama

Po gorącej premierze „Jestem dla Ciebie” od zespołu Motif, w której główne rolę odegrali TikTokerzy i którą śmiało można było nazwać hymnem dla zakochanych, przyszedł czas na nowość, która została zatytułowana „Całe życie na kredycie”.

Zobacz również: Marcin Miller w towarzystwie wschodzących gwiazd disco polo! Tego świat muzyki tanecznej jeszcze nie widział!

Piosenka dla ludzi z dużym dystansem do życia, świata i oczywiście poczuciem humoru. Zespół Motif wszedł na rynek disco polo z konkretnymi utworami i przesłaniem, które nie każdemu może odpowiadać. Formacja cechuje się niezwykłym dystansem do tego, co robi i tworzy. Ich piosenki są bardzo dynamiczne i klimatyczne.

Do tych najchętniej odtwarzanych należą między innymi te, które zostały zatytułowane „Jestem dla Ciebie” czy też „Jesteś moim ideałem”. Dotychczas ich utwory były mocno osadzone w motywie miłości.

Tym razem grupa Motif poszła w nieco inne klimaty. Kawałek pod tytułem „Całe życie na kredycie” jest bardzo dynamiczny i z wielkim dystansem do otaczającego świata.

Nie każdy odważyłby się wyznać szczerą prawdę śpiewając, że całe życie chciałoby się balować, żeby nie musieć w ogóle pracować. Piosenka bez wątpienia przypadnie do gustu młodszym fanom.

Czy to wystarczy, żeby utwór stał się hitem?

Zobacz również: Fani w szoku! Popularne artystki disco polo nagrały nową wersję przeboju Krzysztofa Krawczyka. Oddały mu tym hołd?!

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Kompilacja największych przebojów disco polo! Te utwory podbijają rynek muzyczny! Zobacz jak je zdobyć!
  2. Odsłonięty biust oraz okulary gwiazdy disco polo! To prawdziwa gorąca mamuśka!
  3. Piękna gwiazda odważnie odsłoniła swoje wdzięki. W sieci zawrzało!
  4. Ci artyści disco polo nie wstydzą się swojego pochodzenia! Wręcz przeciwnie - promują to w sieci! VIDEO

Reklama

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama