Warning: file_put_contents(/var/www/beta/Temporary/Cache/3cc1d5a427a45820b04fe30f78a972b784952460.txt): failed to open stream: Permission denied in /var/www/beta/System/Classes/Cache.php on line 73
Całe życie na kredycie! Gwiazdy disco polo zaskoczyły muzycznym wyznaniem! | Disco-Polo.info
Reklama


Reklama

Całe życie na kredycie! Gwiazdy disco polo zaskoczyły muzycznym wyznaniem!

2020-01-23T10:30:00+01:00 Całe życie na kredycie! Gwiazdy disco polo zaskoczyły muzycznym wyznaniem! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/01/goraca-premiera-motif-cale-zycie-na-kredycie-disco-polo-2020-1579693281.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Nie każdy odważyłby się na takie wyznanie! Do sieci trafiło właśnie muzyczne wyznanie gwiazd disco polo

Reklama

Po gorącej premierze „Jestem dla Ciebie” od zespołu Motif, w której główne rolę odegrali TikTokerzy i którą śmiało można było nazwać hymnem dla zakochanych, przyszedł czas na nowość, która została zatytułowana „Całe życie na kredycie”.

Zobacz również: Ich ślub nie był jak z bajki?! Gwiazda disco polo szczerze do bólu o swoim najważniejszym dniu!

Piosenka dla ludzi z dużym dystansem do życia, świata i oczywiście poczuciem humoru. Zespół Motif wszedł na rynek disco polo z konkretnymi utworami i przesłaniem, które nie każdemu może odpowiadać. Formacja cechuje się niezwykłym dystansem do tego, co robi i tworzy. Ich piosenki są bardzo dynamiczne i klimatyczne.

Do tych najchętniej odtwarzanych należą między innymi te, które zostały zatytułowane „Jestem dla Ciebie” czy też „Jesteś moim ideałem”. Dotychczas ich utwory były mocno osadzone w motywie miłości.

Tym razem grupa Motif poszła w nieco inne klimaty. Kawałek pod tytułem „Całe życie na kredycie” jest bardzo dynamiczny i z wielkim dystansem do otaczającego świata.

Nie każdy odważyłby się wyznać szczerą prawdę śpiewając, że całe życie chciałoby się balować, żeby nie musieć w ogóle pracować. Piosenka bez wątpienia przypadnie do gustu młodszym fanom.

Czy to wystarczy, żeby utwór stał się hitem?

Zobacz również: Gwiazdor disco polo zdecydował się publicznie skończyć z nałogiem!

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Najmocniejszy numer disco polo tego roku? Ilość roznegliżowanych i twerkujących tancerek robi wrażenie!
  2. Akustyczna wersja nowej piosenki disco polo podbija sieć! Utwór kradnie serca Polaków?!
  3. 'Polej' - gorąca premiera od Szwagrów i Letnich! Czy to będzie imprezowy hit disco polo?


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.