2021-12-05T14:03:00+01:00 Boginie disco polo?! Dwie urocze wokalistki Angelika - Topky oraz Małgosia Camasutra zapozowały razem do zdj https://disco-polo.info/uploads/news/dwie-urocze-boginie-disco-polo-zapozowaly-razem-do-zdjecia-to-prawdziwa-kumulacja-pieknajpg.jpg
Reklama

Boginie disco polo?! Dwie urocze wokalistki Angelika - Topky oraz Małgosia Camasutra zapozowały razem do zdjęcia! Artystki szykują niespodziankę?!

Redakcja , 05 Grudzień 2021  14:03
Boginie disco polo?! Dwie urocze wokalistki Angelika - Topky oraz Małgosia Camasutra zapozowały razem do zdjęcia! Artystki szykują niespodziankę?!
Źródło zdjęć: materiał prasowy

Popularne wokalistki disco polo razem na zdjęciu! Gwiazdy pracowały nad czymś wyjątkowym dla fanów


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Artystki disco polo spotkały się podczas nagrań świątecznego koncertu dla stacji Polo Tv!

Zobacz również: Karnawałowa nowość zdolnej wokalistki disco polo trafiła do sieci! Energetyczny kawałek podbije wszystkie taneczne parkiety?!

W disco polo nie brakuje pięknych wokalistek, które swoją niezwykłą urodą zachwycają całe rzesze fanów. Dwie z nich spotkały się ostatnio na jednym koncercie. Widok dosłownie zwala z nóg!

Reklama

DWIE POPULARNE WOKALISTKI DISCO POLO RAZEM

Angelika Żmijewska z zespołu Topky i Małgorzata Grabda (Camasutra) to bez wątpienia jedne z najpiękniejszych wokalistek disco polo. Obie piosenkarki mają na swoim koncie wiele przebojów, przy których można przetańczyć niejedną noc!

Śliczne artystki disco polo spotkały się niedawno na nagraniu świątecznego koncertu dla stacji Polo Tv i Disco Polo Music. Nie od dziś wiadomo, że Angelika Żmijewska i Małgorzata Grabda pałają do siebie wielką sympatią. Piosenkarki na co dzień nie mają zbyt wielu okazji do spotkań, gdyż każda z nich prowadzi intensywny tryb życia! Na szczęście artystkom disco polo wreszcie udało się spotkać na żywo!

Dziewczyny postanowiły uwiecznić ten rzadki moment na zdjęciu. Angelika i Małgosia wyglądają razem naprawdę zjawiskowo, jak boginie disco polo. To prawdziwa kumulacja piękna!

INTERNAUCI ZACHWYCENI GWIAZDAMI DISCO POLO. WYJĄTKOWY KONCERT KOLĘD

Fani obu wokalistek nie żałują swoim idolkom komplementów, których w sieci pojawiła się cała masa!

Reklama

“Jakie ślicznotki”

“Śliczne dziewczyny”

“Ślicznie wyglądacie”

Niezwykły Koncert Kolęd w wykonaniu gwiazd disco polo widzowie kanału Polo Tv będą mogli zobaczyć już w wigilijny wieczór o godzinie 17:00. Będzie to niezwykłe muzyczne wydarzenie, które do każdego domu wniesie dużo ciepła i refleksji!

Zobacz również: Paula Karpowicz - Topky na kwarantannie! Jak czuje się gwiazda disco polo?

Reklama
Plik Camasutra i Topky (1).jpg_4..jpg
Plik Camasutra i Topky (4).jpg_3..jpg
Plik Camasutra i Topky (3).jpg_2..jpg
Plik Camasutra i Topky (2).jpg_1..jpg
Plik Camasutra i Topky.jpg_0..jpg
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Zobacz również:
  1. Popularna wokalistka disco polo rozpoczyna nowy rozdział życia?! Gwiazda przyłapana w studio nagraniowym! Wiemy czym zaskoczy!
  2. Gosia Camasutra zdradziła swój sposób na piękną i zdrową skórę! Artystka disco polo wygląda rewelacyjnie!
  3. Hojny gest Marcina Millera Boys! Gwiazdor disco polo zdecydował się na wyjątkową pomoc!
  4. Pudzianowski w produkcji disco polo! Artysta zdradził kulisy swojej nowej produkcji! ZDJĘCIA
  5. Piekielnie zdolna wokalistka przypomniała wielki hit disco polo z lat 90-tych! Brawurowe wykonanie podbija już internet!
  6. Nowa wokalistka wkracza na scenę disco polo! Czym zdeklasuje konkurencje gwiazda o pseudonimie Adriana?!
  7. Marcin Miller z formacji Boys szokuje! Legenda disco polo z prawdziwą petardą pt. 'Nie szukaj mnie'! Fani już nie mogą się doczekać!
  8. Ta gwiazda disco polo wie jak zwrócić na siebie uwagę mediów! Internauci w szoku! Zobaczcie obłędną metamorfozę!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami