2023-12-28T20:06:00+01:00 Ben Vito rozgrzewa gorącą premierą pt. 'Kaszubeczko Tyś naj' Ben Vito z "Kaszubeczko Tyś naj" to świeża i ekscytująca propozycja w świecie disco polo. https://disco-polo.info/uploads/news/ben-vito-rozgrzewa-goraca-premiera-pt-kaszubeczko-tys-najjpg.jpg Disco-Polo.info

Ben Vito rozgrzewa gorącą premierą pt. 'Kaszubeczko Tyś naj'


Ben Vito z "Kaszubeczko Tyś naj" to świeża i ekscytująca propozycja w świecie disco polo.

Autor: Adam Begier, 28 Grudzień 2023  20:06
Źródło zdjęć: Adrianna Schneider/PN MEDIA
Ben Vito rozgrzewa gorącą premierą pt. 'Kaszubeczko Tyś naj'
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Popularny tiktoker oraz zawodnik MMA gwiazdą disco polo?! Zespół zmienił nazwę i przygotował wyjątkową nowość! Oto szczegóły!
 2. Ostróda ponownie stolicą disco polo! Festiwal Disco Ostróda 2024 zbliża się wielkimi krokami! Oto szczegóły!
 3. Znany wokalista Arek Kopaczewski zachwycił nową interpretacją utworu disco polo Boys - "List" | PREMIERA
Reklama

  Disco polo nie przestaje zaskakiwać! Tym razem na scenie muzycznej pojawia się Ben Vito z utworem "Kaszubeczko Tyś naj", wprowadzając słuchaczy w niesamowity świat kaszubskich rytmów i imprezowej atmosfery. Ten nowy hit, idealny na sylwestrową noc i karnawałowe szaleństwa, to prawdziwa perła wśród utworów disco polo.

  Imprezowa premiera w Kaszubskim Stylu

  Historia, którą opowiada Ben Vito, to spontaniczne spotkanie na Kaszubach, gdzie akcja utworu się rozgrywa. Mamy tu do czynienia z fascynującym opisem spotkania Kaszubeczki i przypadkowego mężczyzny, pełnego zalotnych spojrzeń . To nie tylko opowieść o przypadkowym spotkaniu, ale również o magii, jaka kryje się w spontanicznych imprezowych przygodach.

  Utwór "Kaszubeczko Tyś naj" jest świeżym i energicznym wcieleniem muzyki disco polo. Ben Vito, znany ze swojego zamiłowania do tworzenia porywających melodii, tym razem zabiera nas w podróż po kaszubskich tradycjach, łącząc je z nowoczesnymi brzmieniami. To połączenie sprawia, że utwór ma szansę stać się hitem nie tylko wśród miłośników kaszubskiej kultury, ale również wśród szerszej publiczności. Za realizację teledysku odpowiada firma PN Media.

  Nowy Wymiar Disco Polo

  "Kaszubeczko Tyś naj" to nie tylko kolejny utwór na disco-polo.info, ale przede wszystkim świadectwo ewolucji gatunku. Ben Vito pokazuje, jak wrażliwie można połączyć lokalne motywy kulturowe z uniwersalnymi trendami muzycznymi. To dowód na to, że disco polo nieustannie się rozwija, zaskakując swoją różnorodnością i zdolnością do adaptacji nowych inspiracji.

  Nowość Ben Vito to propozycja, która z pewnością znajdzie swoje miejsce na listach przebojów. "Kaszubeczko Tyś naj" to nie tylko utwór, to cała historia, pełna emocji, rytmu i niezapomnianych wrażeń. To doskonały wybór na każdą imprezę, szczególnie w okresie karnawału, kiedy to wszyscy szukają utworów, które dodadzą energii i rozgrzeją parkiety.

  Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym hitem Ben Vito na disco-polo.info. "Kaszubeczko Tyś naj" to utwór, który z pewnością wprowadzi Was w świat kaszubskiej nocy pełnej niespodzianek i niezapomnianych wrażeń. Niech ta kaszubska przygoda rozgrzeje Wasze serca i doprowadzi do tanecznej euforii!

  Reklama

  BEN VITO - KASZUBECZKO TYŚ NAJ

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  LAURA - Nasz czas

  ROY - Ja i Ty - NOWOŚĆ 2024

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Premiera: Rompey szokuje nowym hitem! "Chcę tylko dotknąć Twoich ust" już podbija listy przebojów!
  2. Gorąca premiera: Łobuzy - Chodź ze mną. Zobacz już teraz!
  3. Alvaryo zaskakuje nowym hitem "Ostatnie spotkanie"! PREMIERA!
  4. Znana wokalistka disco polo Angelika Żmijewska zachwyca w Barcelonie – Wygląda jak supermodelka?! Gwiazda podbija internet | ZDJĘCIA
  5. Dawid Narożny w wielkim hicie Lady Pank "Zawsze tam gdzie ty"! Gwiazdor disco polo podbije tym internet?!
  6. Plejada gwiazd wystąpi na Festiwalu Disco Polo w Gądeczu! Bilety są już dostępne! Lista artystów robi wrażenie!
  7. Zenon Martyniuk zachwycił publiczność na Imprezie Disco Polo w Kielcach!
  8. Zgarnęli 2 mln! Największe gwiazdy disco polo w jednym teledysku! "Złoto" podbija YouTube!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie