Reklama


Reklama

Będzie hot nowość od grupy Selfie!

2019-09-19T10:02:00+02:00 Będzie hot nowość od grupy Selfie! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/09/bedzie-hot-nowosc-od-grupy-selfie-1568304854.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

To będzie jedna z najlepszych produkcji zespołu Selfie?

Reklama

Mariusz, Łukasz, Jarosław i Damian tworzą hita! Najbardziej wyczekiwany teledysk od grupy Selfie już niebawem ukaże się w sieci. Panowie tym razem poszli na całość.

Zobacz również: Ma najpiękniejsze nogi w branży disco polo?! Zobaczcie jak wygląda jedna z najpiękniejszych kobiet na rynku disco polo!

Zespół Selfie ma na koncie takie przeboje, jak „Taka niunia” , „Moja okularnica” , „Selfie ze mną zrób” czy też „Kabrio z gwiazdą”. Niedawno formacja ujawniła, iż jest już po nagraniach do najnowszej produkcji, będzie nosić tytuł „Taka miłość”. Takiej rozbieżności miejsc, gdzie królują zupełnie inne grupy wiekowe jeszcze nie było.

Zdjęcia do klipu zostały wykonane w samym sercu seniorskich pogaduszek w Ciechocinku, a także we Włocławku. Oczywiście realizacją teledysku zajęła się niezawodna grupa PN Media, która nagrywa dla gwiazd najwyższego formatu. Natomiast za słowa tej piosenki odpowiada Mariusz Gralak wraz we współpracy z Kubą Urbańskim z formacji Playboys.

Jeśli chodzi o aranżację, to zajął się nią Robert Krużyński vel Kruszewski. Utwór będzie do szpiku kości romantyczny. Opowiada o prawdziwej miłości, która jest w stanie przezwyciężyć każdy sztorm. Jak twierdzi Mariusz, taka miłość może zdarzyć się w życiu tylko jeden raz.

W teledysku będzie można ujrzeć to uczucie od narodzin dziecka, aż do późnej starości. Takiej produkcji jeszcze nie było. Drzemie w niej ogromny potencjał. Zapewne kawałek zostanie ciepło przyjęty nie tylko przez fanów disco polo, ale również przez prezenterów radiowych.

Zobacz również: Gwiazdy disco polo organizują huczne wesele z zabawą do białego rana!

Ponadto teledysk będzie o tyle ciekawy, że zadebiutuje w nim syn uwielbianego wokalisty formacji M-Power, Marcina Lichockiego. Kto już nie może się doczekać?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gwiazdor disco polo ponownie został ojcem! Artysta pęka z dumy!
  2. Italo disco znowu daje o sobie znać w disco polo. Artyści ponownie sięgnęli do korzeni!
  3. Wokalista disco polo skazany na świetlaną przyszłość?! Zobaczcie jak sobie poradził w najnowszym projekcie!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.