Reklama
Polecamy


Reklama

Wzruszająca nowość od zespołu Selfie - Taka miłość!

2019-10-05T07:00:00+02:00 Wzruszająca nowość od zespołu Selfie - Taka miłość! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/09/wzruszajaca-nowosc-od-zespolu-selfie-taka-milosc-1569861605.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Jedna z bardziej wyczekiwanych produkcji od zespołu Selfie w końcu jest już dostępna w sieci!

Reklama

Taneczne klimaty od formacji Selfie cieszą się ogromną popularnością. Panowie z zespołu zapowiadali teledysk do najnowszej piosenki „Taka miłość” jakiś czas temu.

Zobacz również: Wschodząca gwiazda disco polo u boku Radosława Majdana! Zdjęcie robi furorę w sieci!

Już wtedy było wiadome, że utwór będzie jednym z lepszych. Pozory nie myliły. Warto było czekać na te piosenkę. „Taka miłość” jest doskonała pod każdym względem.

Do tego pomysłowy teledysk, za którego realizacje odpowiada niezawodna grupa PN Media sprawił, że piosenka nabrała jeszcze większego potencjału na hit 2019 roku.

Kawałek pokazuje, że prawdziwa miłość jest tylko jedna. Jeśli ktoś jest stworzony dla drugiego człowieka, to prędzej czy później drogi tych dwojga zejdą się.

W końcu nie ma gór nie do przejścia, a prawdziwa miłość przetrwa wszystko i znajdzie nas w najmniej oczekiwanym momencie.

Od momentu zapowiedzi było oczywiste, że ten utwór będzie czymś więcej, niż tylko kolejną produkcją w branży disco polo.

Zobacz również: MiłyPan w doskonałej formie! Genialna premiera już dostępna! Czy to będzie hit na miarę "Królowej"?!

Czyżby zespół Selfie stworzył utwór, który już niebawem przerodzi się w niezaprzeczalny przebój na lata?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wokalista disco polo kontuzjowany! Podczas nagrywania klipu doszło do wypadku!
  2. Edyta Folwarska lepsza od Blanki Lipińskiej?! Artystka disco polo stanowczo podkreśla swoją wartość!
  3. Gwiazdy disco polo otrzymują tajemnicze paczki! Ich zawartość budzi zainteresowanie!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.