Reklama
Polecamy


Reklama

Selfie - Taka niunia | Premiera klipu z siostrą Godlewską

2018-02-09T17:06:00+01:00 Selfie - Taka niunia | Premiera klipu z siostrą Godlewską https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/02/selfie-taka-niunia-premiera-klipu-z-siostra-godlewska-1518192635.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Małgorzata Godlewska, piękne tancerki oraz dwóch przystojnych kawalerów. Taki jest nowy klip grupy Selfie pt. "Taka niunia".

Reklama

Dynamiczne sceny oraz obecność kontrowersyjnej celebrytki spowoduje, że zainteresowanie teledyskiem z każdym dniem będzie rosło. Możemy w nim zobaczyć wokalistów – Mariusza i Łukasza, wspomnianą wcześniej Małgorzatę Godlewską oraz trzy piękne tancerki.  Kolorowe ujęcia, dużo tańca, piękne kobiety oraz szybkie auto to wizytówka tego klipu. 

Teledysk był realizowany w warszawskim studio ,,Bratanka''. Nad całością zdjęć czuwała firma ALLINTERACTIVE znana z większości produkcji zespołu BOYS.

,,To nasze największe przedsięwzięcie w ostatnim czasie, z ogromem przygotowań ale przede wszystkim wspaniałą atmosferą na planie. Tak w skrócie można opisać nasz ostatni numer i teledysk. Mamy nadzieję, że zarówno kontrowersyjna bohaterka teledysku Małgorzata Godlewska oraz produkcja klipu jaki i sama piosenka zainteresuje dużą część odbiorców'' - Zdradza Mariusz Gralak, wokalista zespołu Selfe.

Zobaczcie nowość już teraz!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Popularny zespół disco polo zmienia ścieżkę kariery?! Nowy utwór otwiera przed nimi nowe szanse!
  2. Wokalistka disco polo kusi dekoltem do pasa! Internet zalały zdjęcia z wakacji!
  3. Letnia nowość disco polo, już hula w sieci. Wakacyjne widoki w teledysku, spodobają się każdemu!


Zobacz również

Reklama

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.