Reklama
Polecamy


Reklama

Bayera – Ta szalona dziewczyna (Black Due Remix) | Nowość

2017-02-21T15:04:34+01:00 Bayera – Ta szalona dziewczyna (Black Due Remix) | Nowość https://disco-polo.info/Upload/articles/2017/02/Bayera-Ta-szalona-dziewczyna-Black-Due-Remix.jpg

ReklamaReklama


Ogólna

Zespół Bayera w Walentynki udostępnił swoją najnowszą produkcję pt. „Ta szalona dziewczyna”. Nowość jak do tej pory została obejrzana w serwisie YouTube ponad 600 tysięcy razy. Jest to całkiem dobry wynik.   Dziś prezentujemy Wam ...

Reklama

Zespół Bayera w Walentynki udostępnił swoją najnowszą produkcję pt. „Ta szalona dziewczyna”. Nowość jak do tej pory została obejrzana w serwisie YouTube ponad 600 tysięcy razy. Jest to całkiem dobry wynik.

 

Dziś prezentujemy Wam nową wersję utworu pt. „Ta szalona dziewczyna”. Za remixy, który jest już na disco-polo.info odpowiada znany producent Black Due. Piosenka jak to zwykle bywa w remixach nabiera bardziej klubowego brzemienia.

 

Zapraszamy do słuchania i oceny tej wersji.

 

Bayera – Ta szalona dziewczyna (Black Due Remix)

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Popularne gwiazdy disco polo z kolejnym sukcesem! Kolejny milion na koncie Top Girls!
  2. Przystojni tancerze w nowym teledysku młodego Artysty! Elektryzująca premiera ujrzała światło dzienne!
  3. Ależ ujęcia! Popularny zespół disco polo After Party z nowym teledyskiem!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.