2020-12-07T07:10:00+01:00 Bayer Full przygotował już teraz Sylwester Marzeń! Fani Sławka Świerzyńskiego zachwyceni! https://disco-polo.info/uploads/news/6ebe9e06821be534927f1b58472dd9de.jpg

Bayer Full przygotował już teraz Sylwester Marzeń! Fani Sławka Świerzyńskiego zachwyceni!

Redakcja , 07 Grudzień 2020  07:10

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Bayer Full przygotował już teraz Sylwester Marzeń! Fani Sławka Świerzyńskiego zachwyceni!
Źródło zdjęć: facebook.com/bayerfull

Już dziś możecie poczuć się jak na największej imprezie tanecznej roku! Nowość od legendarnego zespołu pojawiła się w sieci!

Reklama

Chociaż zbliża się koniec roku, Artyści w pocie czoła pracują nad nowymi kawałkami. Każda okazja przecież jest dobra, aby zaskoczyć i uszczęśliwić swoich fanów! Ten znany zespół disco polo postanowił już teraz podzielić się nowym kawałkiem! Chociaż do końca roku jeszcze niecały miesiąc, to na dobrą zabawę nigdy nie jest za wcześnie!

Zobacz również: Wokalistka popularnej grupy disco polo kusi podczas jesiennego spaceru! Sesja Marleny (Szpilki) w parku zachwyciła fanów!

Rok dobiega końca, ale zespół Bayer Full nie zamierza robić sobie wolnego. Od ostatniej premiery grupy minęło zaledwie kilka tygodni, a Artyści idąc za ciosem zdążyli przygotować kolejny kawałek! Dobrej passy lepiej nie przerywać, zatem formacja bez wahania wzięła się do pracy. Tytuł najnowszego utworu brzmi „Sylwester marzeń” i jak można się domyśleć, przygotowany został właśnie z tej okazji!

Chociaż do zabawy sylwestrowej został jeszcze niecały miesiąc, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby już teraz zacząć się do niej przygotowywać. W końcu ten rok jest wywrócony do góry nogami i nie trzeba trzymać się sztywno reguł. Kawałek „Sylwester marzeń” zdecydowanie umili Wam odliczanie ostatnich dni i godzin grudnia. Propozycja od Bayer Full jest niesamowicie taneczna i imprezowa, nie powinno zatem zabraknąć jej w Waszych domach podczas pożegnania starego roku!

Zobacz również: Co na to Marcin Miller?! Fan gwiazdora disco polo nagrał teledysk do Jego zapomnianej piosenki! Internauci zachwyceni!

Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: Bayer Full - Sylwester marzeń
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Dox - Twoje listy do

Reklama
Zobacz również:
  1. Uwielbiany gwiazdor disco polo dał popis na weselu! Tej imprezy już nikt nie zapomni!
  2. Piękni i Młodzi skazani na sukces?! Grupa Magdy Narożnej zarobiła właśnie w internecie 10 milionów!
  3. Wokalistka popularnej grupy disco polo kusi podczas jesiennego spaceru! Sesja Marleny (Szpilki) w parku zachwyciła fanów!
  4. Genialna premiera od Sławomira Świerzyńskiego - Bayer Full oraz Marcina Millera - Boys! To prawdziwy sztos!
  5. Marcin Miller Boys z wizytą u mamy! Gwiazdor disco polo zachwyca się smakołykami z Jej kuchni!
  6. Znany zespół disco polo zmienił skład! Do grupy dołączyli już nowi artyści! Poznajcie Kubę i Karola!
  7. Uwielbiana wokalistka disco polo sięgnęła po klasykę gatunku! Gwiazda zaśpiewała wielki hit grupy Classic! Jak wyszło?!
  8. Jesienna składanka najnowszych hitów disco polo trafiła do sieci! To prawdziwy muzyczny 'biały kruk'!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami