2024-01-13T18:54:00+01:00 Bayer Full: "Młody zespołom odbija szajba" Ostre słowa Sławomira Świerzyńskiego Sławomir Świerzyński z Bayer Full dzieli się swoimi przemyśleniami o disco polo, mówiąc o rywalizacji i pasji w tej muzyce https://disco-polo.info/uploads/news/bayer-full-mlody-zespolom-odbija-szajba-ostre-slowa-slawomira-swierzynskiegojpg.jpg Disco-Polo.info

Bayer Full: "Młody zespołom odbija szajba" Ostre słowa Sławomira Świerzyńskiego


Sławomir Świerzyński z Bayer Full dzieli się swoimi przemyśleniami o disco polo, mówiąc o rywalizacji i pasji w tej muzyce

Autor: Adam Begier, 13 Styczeń 2024  18:54
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Bayer Full:
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Gorąca premiera latino: Agbe & Pawko - "Smoka Wejście" podbija parkiety!
 2. Managerowie Skolima na gorącym Jubileuszu Golec Orkiestry – Zobacz, co tam się działo!
 3. Czadoman: Tłum fanów na koncercie w Białobrzegach zaśpiewał HIT 'Na końcu świata'! Co za widowisko! Zobacz to nagranie
Reklama

W świecie muzyki disco polo, pełnym barwnych melodii i niezapomnianych rytmów, każdy artysta ma swoją unikalną historię i spojrzenie na branżę. Sławomir Świerzyński, legendarny członek zespołu Bayer Full, podzielił się z nami swoimi przemyśleniami na temat tego, co kocha i czego nie znosi w świecie disco polo.

Sławomir Świerzyński, znany ze swojej otwartości i szczerości, wyznał, co stanowi dla niego źródło frustracji w branży disco polo.

"Przede wszystkim nie lubię w disco polo tego i pysznienia się, bo już niektóre odbija szajba" - mówi Świerzyński.

Jego słowa rzucają światło na ciągłą rywalizację panującą w branży, gdzie artyści nieustannie dążą do prześcignięcia siebie nawzajem w tworzeniu hitów.

Mimo wspomnianej rywalizacji, Świerzyński podkreśla również pozytywne aspekty tworzenia muzyki disco polo. Pasja do muzyki, pragnienie tworzenia coraz lepszych utworów, i radość płynąca z dzielenia się muzyką z publicznością to elementy, które nadają sens jego pracy. W jego słowach przebija głęboka miłość do muzyki oraz szacunek dla fanów, którzy są ostatecznymi sędziami w świecie disco polo.

Rozmowa ze Sławomirem Świerzyńskim ukazuje disco polo jako świat pełen kontrastów. Z jednej strony jest to branża, w której panuje zacięta rywalizacja i pragnienie bycia najlepszym. Z drugiej strony, jest to również przestrzeń, gdzie artystyczna pasja i miłość do muzyki są żywe i prawdziwe. Te dwie strony medalu stanowią esencję disco polo, gatunku, który od lat cieszy się niesłabnącą popularnością w Polsce.

Znajdź więcej informacji:


Polecamy
BOSKY - Ta Jedyna

Znajdź nas w social mediach
Google News Facebook Instagram YouTube TikTokPrzeczytaj również:
 1. To Największe przeboje gwiazdy disco polo Bobiego?! Wyjątkowa składanka! Czy znasz je wszystkie?
 2. Topky biją konkurencję! "Kto wkurzy Cię jak ja" nowy hit disco polo na lato 2024!
 3. Konkurencja się wścieknie?! Matt Palmer wydał nową wersję HITU Sumptuastic "Będe Twym Aniołem"! Podbije tym listy przebojów?!
 4. Scena disco polo należy do Niej?! Edyta Jończyk debiutuje z nową płytą! Oto szczegóły! Kolejna w drodze!
 5. Premiera: Roxaok szokuje nowym hitem "Bajka"! Czy to będzie przebój lata 2024?
 6. MEGA PREMIERA: Demeters - "Ożenię się"
 7. Zespół Defis w nowym stylu! Czy "Tylko dla Takiej" stanie się przebojem lata?
 8. Zespół Forti wraca z hitem "Hej Wesele" – taneczna wersja, która porwie każdego!

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie