2015-06-05T02:02:00+02:00 Bartek Padyasek pasjonatem piłki nożnej Choć Bartek jak zawsze zapewnia preferuje leniwy wypoczynek, to jednak jedną z jego ulubionych dyscyplin sportowych jest piłka nożna. Bartek wielokrotnie stawał w szranki w ch https://disco-polo.info/uploads/news/ Disco-Polo.info

Bartek Padyasek pasjonatem piłki nożnej


Choć Bartek jak zawsze zapewnia preferuje leniwy wypoczynek, to jednak jedną z jego ulubionych dyscyplin sportowych jest piłka nożna. Bartek wielokrotnie stawał w szranki w charytatywnych meczach w szczytnym celu, o czym informowaliśmy na łamach n...

Autor: Adam Begier, 05 Czerwiec 2015  02:02
Źródło zdjęć:
Bartek Padyasek pasjonatem piłki nożnej
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Roxaok zaprasza, na letnie koncerty 2024 Sprawdź, Gdzie Usłyszysz Jej Hity!
 2. Kordian rozgrzał Bysinę! Zobacz tłumy szalejące na koncercie króla góralskiego Disco Polo
 3. Przebił oryginał?! Matt Palmer na szczycie! Fani "to prawdziwe arcydzieło" Książe latino szturmem podbija rynek muzyczny!
Reklama

Choć Bartek jak zawsze zapewnia preferuje leniwy wypoczynek, to jednak jedną z jego ulubionych dyscyplin sportowych jest piłka nożna. Bartek wielokrotnie stawał w szranki w charytatywnych meczach w szczytnym celu, o czym informowaliśmy na łamach naszego portalu.

 

Ostatnio pochwalił się zdjęciem w tle pomnika naszego trenera wszech-czasów ś.p. Kazimierza Górskiego, który wytrenował nasze medalowe „Orły” w piłce nożnej. Wiadomo szacunek dla bohaterów jest zawsze wskazany. Uczyć się trzeba zawsze od mądrzejszych, a mądrość rośnie zwykle wraz z doświadczeniem, a te z kolei jest nierozłącznie związane z czasem.

 

A Wy jak myślicie, kto dla Bartka był takim trenerem w muzycznej scenerii?

bartek pomnik gorski

Znajdź więcej informacji:


Polecamy
ROY - Ja i Ty - NOWOŚĆ 2024

Znajdź nas w social mediach
Google News Facebook Instagram YouTube TikTokPrzeczytaj również:
 1. Kasia Grabowska z Top Girls zachwyca w skąpym bikini na Sycylii! Zobacz, co pokazuje znana gwiazda disco polo na zdjęciach!
 2. Wielkie Gwiazdy na Dniach Gminy Radwanice: Sławomir i Boys!
 3. Alvaryo zaskakuje nowym hitem "Ostatnie spotkanie"! PREMIERA!
 4. Łobuzy zaskakują premierą w Amerykańskim Stylu. W rolach głównych Magda Karwacka oraz Igor Łubkowski. Zobacz przedpremierę!
 5. Żona legendy disco polo Classic w odważnej sukni ślubnej! Tak wyglądała ukochana Mariusza Winnickiego podczas wesela! Jest ogień?!
 6. Nowość: "Bez Ciebie nie ma nas" - Zenon Martyniuk! Zobacz jako pierwszy!
 7. Festiwal Disco Ostróda 2024 - Czwarta pula biletów w niższej cenie kończy!
 8. Co za wykonanie! Demeters zachwycają własnym wykonaniem hitu „Na niebie milion gwiazd” Kordiana! Wyszło lepiej niż oryginał?

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie