Reklama


Reklama

Atak na artystów disco polo! To początek wielkiej wojny?!

2019-05-31T21:44:00+02:00 Atak na artystów disco polo! To początek wielkiej wojny?! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/05/szok-bardzo-ostre-slowa-skierowane-w-artystow-disco-polo-to-poczatek-wielkiej-wojny-1559251303.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Jeden z popularniejszych i większych festiwali disco polo w Polsce został zawieszony. Organizator nie szczędził słów!

Reklama

Muzyka disco polo zawsze była atakowana przez różne osoby oraz środowiska. Jednak w ostatnim czasie organizatorzy bardzo chętnie zapraszali artystów disco polo. Jednak nie wszyscy mają dobre zdanie o tej muzyce oraz wykonawcach!

Zobacz również: Wokalistka disco polo zachwyca urodą i figurą! Zobaczcie gorące FOTO Justyny z Top Girls!

Mowa o stosunkowo młodym Festiwalu Disco Stars Jarocin, który debiutował w 2017 roku i cieszył się sporą popularnością wśród miłośników tego typu muzyki. Pierwsza edycja odbyła się z wielką fetą nad zalewem w Roszkowie k. Jarocina. II edycja była nieco skromniejsza. Wówczas impreza odbyła się w jarocińskim parku, który był w stanie pomieścić dużo mniejszą ilość osób.

W tym roku organizatorzy mają zupełnie inne plany. Fani są oburzeni, a organizatorzy i władze miasta nie szczędzą słów krytyki na gwiazdy disco polo. - Wszystko co sprzyja temu, żeby Jarocin nie kojarzył się z produktem muzykopodobnym, jakim jest disco polo, mnie cieszy. Jeśli taką decyzje podjęli organizatorzy, mają duże zasługi dla tego miasta. Jarocin zawsze kojarzył się z dobrą muzyką (...) - skomentował wiceburmistrz Jarocina, Robert Kaźmierczak.

Dodał również, iż zauważył, że miłośnicy disco polo robią spustoszenie. W szczególności osoby, które pracują w szkołach i edukują dzieci oraz młodzież w kierunku tej muzyki. Wiceburmistrz Jarocina twierdzi, że jest to zaraza XXI wieku i trzeba z tym walczyć.

Ponadto w swojej wypowiedzi ujął, że jeśli festiwal zostanie całkowicie zawieszony, to będzie szansa dla miasta i ma nadzieję, że zostanie zastąpiony czymś, co faktycznie przekłada się na walory artystyczne i jest sztuką, a nie oszukiwaniem słuchaczy. Wiceburmistrz uważa, że przedstawiciele ze świata disco polo swoje koncerty mają nagrana na pendrive i jawnie oszukują fanów, którzy są w nich zapatrzeni.

Zaistniałą sytuacje skomentował także Bartosz Walczak, który był głównym organizatorem Disco Stars Festiwal: - (...) Uważam też, że trochę branża muzyki disco polo sama na siebie kręci bat, ponieważ stawki i wymagania artystów były bardzo wygórowane. Honoraria artystów często były takie jak Beaty Kozidrak czy Maryli Rodowicz, o czym niewiele osób wie. (...) Czy taki festiwal w ogóle w Jarocinie powinien być? Uważam, ze powinno być jak najwięcej różnych imprez- muzycznych, kulturalnych, rozrywkowych. Myślę, że impreza z tego gatunku muzyką jeszcze się w tym sezonie odbędzie w Jarocinie.

Zobacz również: „Przykumaj te kocie ruchy” discopolowym hitem w sieci?! Internauci już komentują!

Czy słusznie padają takie ostre i niezbadane słowa krytyki w stronę ludzi? Muzyka disco polo ma łączyć, a nie dzielić. Wielu artystów udowadnia na każdym kroku, że potrafią śpiewać i takie oskarżenia są bezpodstawne!

Źródło - jarocinska.pl

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Popularny Youtuber z UK szczerze skomentował legendarną formację disco polo - Top One! Wszyscy w szoku!
  2. Niezwykle czuły gest partnerki Dawida Narożnego! Ukochana dała mu wielki dowód miłości!
  3. Popularny utwór disco polo przearanżowany w piękną balladę! Znani producenci podbiją tym rynek muzyczny?!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.