Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2019-12-31T13:04:00+01:00 Sylwester 2019/2020 na antenie Polo TV i Disco Polo Music - To będzie największa impreza disco polo! https://disco-polo.info/uploads/news/2019/12/sylwester-20192020-na-antenie-polo-tv-i-disco-polo-music-to-bedzie-najwieksza-impreza-disco-polo-1577792660.jpg

Sylwester 2019/2020 na antenie Polo TV i Disco Polo Music - To będzie największa impreza disco polo!

Redakcja , 31 Grudzień 2019  13:04
Reklama
Sylwester 2019/2020 na antenie Polo TV i Disco Polo Music - To będzie największa impreza disco polo!
Źródło zdjęć: materiały prasowe

Już dziś od godziny 19:30 rozpocznie się Sylwester z Polo Tv i Disco Polo Music. Na scenie pojawią się największe gwiazdy disco polo

Reklama

To będzie największy Sylwester z muzyką disco polo w Polsce! Na antenie dwóch największych muzycznych stacji telewizyjnych królować będzie muzyka disco polo.

Zobacz również: Eksplozja kobiecości i seksapilu! Artystka disco polo odważnie odkryła swoje ciało! Fani pod wrażeniem!

Już dziś od godziny 19:30 rozpocznie się Sylwester z Polo Tv i Disco Polo Music. Oczywiście jest to retransmisja imprezy - Łódź Disco Fest 2019, która odbyła się w listopadzie w łódzkiej Atlas Arenie.

Na scenie zobaczymy najpopularniejszych artystów disco polo m.in. : Akcent, Boys, Classic, Top Girls, Miły Pan, Czadoman, Piękni i Młodzi, After Party, Milano, Power Play, Defis, MIG, CamaSutra, Łobuzy, Mejk, Kordian i wielu innych! W sylwestrową noc będziemy również świętować 20-lecie pracy artystycznej zespołu Weekend, który wykona swoje największe przeboje! 

Nie zabraknie również zespołów, które podbiły rynek disco polo w 2019 roku. Będzie to formacja Daj to Głośniej, Miły Pan oraz Ronnie Ferrari.

Dodatkowo Polo TV przygotowało również konkurs w którym do wygrania będzie 10 tys. złotych, widzowie będą mogli również pozdrawiać się na żywo za pośrednictwem smsów.

Transmisja potrwa do 2:00, ale dla wszystkich, którzy przegapią Sylwestra na antenie Polo Tv czy Disco Polo Music mamy dobre wiadomości. Telewizja Polsat od godziny 1:00 również wyemituje wspomnianą łódzką imprezę.

Muzyka disco polo będzie królować wszędzie!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Wielki przypływ gotówki?! Gwiazdor disco polo postawił na Amerykańskie samochody i rozpalone tancerki!
  2. HOT! Najpopularniejsza mamuśka w świecie disco polo zachwyca swoim idealnym ciałem!
  3. To była kwestia czasu! Wielka suma wpłynęła na konto popularnych gwiazd disco polo! Grupa Mig świętuje!
  4. Śliczna gwiazda disco polo zwraca uwagę odkrytym biustem! Zrobiło się naprawdę bardzo gorąco!

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej