2019-12-31T13:04:00+01:00 Sylwester 2019/2020 na antenie Polo TV i Disco Polo Music - To będzie największa impreza disco polo! https://disco-polo.info/uploads/news/2019/12/sylwester-20192020-na-antenie-polo-tv-i-disco-polo-music-to-bedzie-najwieksza-impreza-disco-polo-1577792660.jpg

Sylwester 2019/2020 na antenie Polo TV i Disco Polo Music - To będzie największa impreza disco polo!

Redakcja , 31 Grudzień 2019  13:04

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Sylwester 2019/2020 na antenie Polo TV i Disco Polo Music - To będzie największa impreza disco polo!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Już dziś od godziny 19:30 rozpocznie się Sylwester z Polo Tv i Disco Polo Music. Na scenie pojawią się największe gwiazdy disco polo

Reklama

To będzie największy Sylwester z muzyką disco polo w Polsce! Na antenie dwóch największych muzycznych stacji telewizyjnych królować będzie muzyka disco polo.

Zobacz również: Dawid Narożny zaśpiewał znane przeboje ze swoją córką! Te nagrania przejdą do historii disco polo!

Już dziś od godziny 19:30 rozpocznie się Sylwester z Polo Tv i Disco Polo Music. Oczywiście jest to retransmisja imprezy - Łódź Disco Fest 2019, która odbyła się w listopadzie w łódzkiej Atlas Arenie.

Na scenie zobaczymy najpopularniejszych artystów disco polo m.in. : Akcent, Boys, Classic, Top Girls, Miły Pan, Czadoman, Piękni i Młodzi, After Party, Milano, Power Play, Defis, MIG, CamaSutra, Łobuzy, Mejk, Kordian i wielu innych! W sylwestrową noc będziemy również świętować 20-lecie pracy artystycznej zespołu Weekend, który wykona swoje największe przeboje! 

Nie zabraknie również zespołów, które podbiły rynek disco polo w 2019 roku. Będzie to formacja Daj to Głośniej, Miły Pan oraz Ronnie Ferrari.

Dodatkowo Polo TV przygotowało również konkurs w którym do wygrania będzie 10 tys. złotych, widzowie będą mogli również pozdrawiać się na żywo za pośrednictwem smsów.

Transmisja potrwa do 2:00, ale dla wszystkich, którzy przegapią Sylwestra na antenie Polo Tv czy Disco Polo Music mamy dobre wiadomości. Telewizja Polsat od godziny 1:00 również wyemituje wspomnianą łódzką imprezę.

Muzyka disco polo będzie królować wszędzie!

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Mega śliczna gwiazdeczka disco polo zachwyca stylizacją w kolorze blue! Wygląda jak pani policjantka?!
  2. Wielki przebój disco polo powraca w nowej wersji! Kiedyś nuciła go cała Polska!
  3. Sławomir gwiazdą światowego reality show! Emisja odcinków z artystą rock-polo już dzisiaj w sieci!
  4. Tańczyć do rana i pić szampana?! Przed Wami premiera utworu, który nastraja bardzo pozytywnie!
  5. Gorąca premiera w świecie disco polo! Łukash powrócił z genialną produkcją i ciekawą obsadą!
  6. Zmiana składu przepustką do sukcesu?! Mega premiera od Top Girls pt. 'Róże i różowe tulipany'! To prawdziwy hit disco polo?!
  7. To największe przeboje Marcina Millera – Boys z początków jego twórczości! Łezka kręci się w oku
  8. Wzruszające zdjęcie gwiazdora disco polo z synem rozczuliło internautów! Tak spędza czas Sylwek Gazda - Power Play!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami