Reklama
Polecamy


Reklama

POSZUKUJEMY GRAFIKA! - Czy to Ty?! - dołącz do ekipy serwisu disco polo!

2020-01-29T14:27:00+01:00 POSZUKUJEMY GRAFIKA! - Czy to Ty?! - dołącz do ekipy serwisu disco polo! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/11/poszukujemy-grafika-czy-to-ty-dolacz-do-ekipy-serwisu-disco-polo-1573306042.png

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Życie gwiazd

Jesteś grafikiem? Masz zmysł techniczny? Potrafisz pracować pod presją czasu? Zgłoś się do nas i dołącz do ekipy tworzącej serwis disco polo info

Reklama

W związku z rozwojem serwisu disco-polo.info poszukujemy grafika komputerowego! Osoby, która potrafi przekraczać granice swojej i przede wszystkim naszej wyobraźni tworząc wyjątkowe projekty graficzne! Osoby, która nie tylko zaskoczy nas swoimi umiejętnościami, ale także wzbudzi zainteresowanie internautów!

Zobacz również: Uwielbiana wokalistka disco polo opublikowała prywatne zdjęcia z łazienki! Gwiazda rozpala swoich fanów!

POSZUKUJEMY GRAFIKA! - Czy to Ty?! 

To nie jest typowa oferta o pracę! Nie zależy nam na Twoim CV! Najważniejsze jest dla nas Twoje zaangażowanie, dyspozycyjność i chęć tworzenia wspólnie z nami serwisu muzycznego.

Do Twoich obowiązków będzie należało przede wszystkim przygotowywanie materiałów reklamowych i promocyjnych. Zależy nam na osobie, która potrafi pracować pod presją czasu, gdyż niewykluczone, że realizacje kilku projektów najdą się w czasie.

WYŚLIJ SWOJE ZGŁOSZENIE! 

Myślisz, że nadajesz się do naszej ekipy? Daj nam o tym znać wypełniając ANKIETĘ (kliknij tutaj).

Zobacz również: Spektakularny występ Czadomana! Gwiazdor disco polo wywołał łzy u tysięcy Polaków!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Niezwykłe wydarzenie disco polo już niebawem w Warszawie. Każdy może się tam pojawić.
  2. Angelika Żmijewska (Top Girls) urzekła fanów! Zmysłowy taniec wokalistki disco polo podbija sieć!
  3. Przepiękny utwór disco polo wielkim hitem na pierwszy taniec weselny?!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.