2021-11-19T13:15:00+01:00 Artystki z zespołu Top Girls wystawiły na aukcję swoją złotą płytę! Dochód ze sprzedaży piękne gwia https://disco-polo.info/uploads/news/artystki-z-zespolu-top-girls-wystawily-na-aukcje-swoja-zlota-plyte-dochod-ze-sprzedazy-piekne-gwiazdy-disco-polo-przekaza-potrzebujacymjpg.jpg

Artystki z zespołu Top Girls wystawiły na aukcję swoją złotą płytę! Dochód ze sprzedaży piękne gwiazdy disco polo przekażą potrzebującym!

Redakcja , 19 Listopad 2021  13:15
Artystki z zespołu Top Girls wystawiły na aukcję swoją złotą płytę! Dochód ze sprzedaży piękne gwiazdy disco polo przekażą potrzebującym!
Źródło zdjęć: instagram.com/zespoltopgirls/

Wokalistki disco polo Top Girls postanowiły wesprzeć szczytny cel i przekazać na licytację swoją złotą płytę, którą otrzymały od ZPAV za utwór “Lubię Cię mieć”


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Pamiątkowa płyta to z pewnością nie lada kąsek dla każdego kolekcjonera i wiernego fana zespołu Top Girls!

Zobacz również: Pawła Dudka Czadoman porównany do Markowskiego, Cugowskiego i Riedla! Gwiazdor disco polo zaskoczył premierą 'Ratuj mnie'

Wokalistki popularnej formacji disco polo wychodzą z założenia, że warto pomagać bliźnim. W końcu okazane dobro wraca do nas zawsze prędzej czy później i to ze zdwojoną siłą!

Top Girls to znany zespół disco polo, który tworzą trzy urocze wokalistki. Dziewczyny w trakcie swojej kariery wylansowały masę hitów, które cieszyły się ogromną popularnością w sieci. Kawałki takie jak: “Mleczko”, “To skomplikowane”, czy “Jakbyś mnie zechciał” osiągnęły wielomilionowe wyświetlenia na YouTube!

Reklama

Członkinie zespołu Top Girls to artystki o złotych sercach. Urocze gwiazdy disco polo jeśli tylko nadarzy się odpowiednia okazja, chętnie włączają się we wszelkie akcje charytatywne mające na celu nieść pomoc potrzebującym. To postawa godna naśladowania!

Cudowne wokalistki disco polo postanowiły wesprzeć szczytny cel i przekazać na licytację swoją złotą płytę, którą otrzymały od ZPAV za utwór “Lubię Cię mieć”! To piosenka, która w internecie zanotowała już ponad 7 milionów odsłon, a licznik wciąż idzie do przodu!

Dziewczyny z Top Girls z wielkim sercem! Pomagają potrzebującym!

Dochód z aukcji przekazany zostanie na rzecz Białostockiego Hospicjum dla Dzieci, które od 12 lat prowadzi fundacja “Pomóż im”. Jej misją jest opieka nad ponad 30 przewlekle lub nieuleczalnie chorymi dziećmi z województwa podlaskiego. Milusińscy bardzo potrzebują Waszego wsparcia!

Reklama

Cena Złotej płyty Top Girls na Allegro przekroczyła już 900 zł. Wszyscy mają jednak nadzieję, że kwota ta w szybkim tempie urośnie do naprawdę niebotycznych rozmiarów, wszak do zakończenia aukcji zostało jeszcze kilkanaście dni!

Pamiątkowa płyta to z pewnością nie lada kąsek dla każdego kolekcjonera i wiernego fana zespołu Top Girls! Warto zatem podjąć próbę licytacji. Taka okazja może się już szybko nie powtórzyć! Licytacja odbywa się tutaj.

Zobacz również: Pawła Dudka Czadoman porównany do Markowskiego, Cugowskiego i Riedla! Gwiazdor disco polo zaskoczył premierą 'Ratuj mnie'2

Reklama
Plik Top Girls - Allegro.png_0..png
Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: Top Girls – Róże i różowe tulipany
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Reklama
Zobacz również:
  1. Gwiazdor disco polo nagrał nowość z tajemniczą Dżoaną! Premiera Krisa Talismana podbije internet?!
  2. Popularna wokalistka disco polo z dumą prezentuje swoje piękne ciało! Joanna Kaczanowska (Etna) wygląda obłędnie!
  3. Formacją Playboys szokuje znakomitą nowością! Czy utwór 'Siebie Mi Daj' podbije rynek disco polo? Posłuchajcie sami!
  4. Formacja Soleo w swoim żywiole! Kamil Jaworski zdradził szczegóły pracy nad kolejną nowością!
  5. Sentymentalna nowość Kordiana rodem z lat 90-tych podbija serca fanów! To nowy hit disco polo?!
  6. Uwielbiany wokalista disco polo pokazał zdjęcie z malutkim synkiem! Wzruszająca fotka Przemka Budki chwyta za serce!
  7. Sławomir Świerzyński zrobił coś niesamowitego dla Polski! Gwiazdor disco polo przerobił swój hit - ma charakter patriotyczny!
  8. Śliczne wokalistki zespołu Top Girls zachwycają sylwestrową stylizacją! Wyglądają jak boginie?! Gwiazdy przyćmiły innych artystów!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami