Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
2021-03-13T13:17:00+01:00 Artystka disco polo w eleganckiej stylizacji. Gwiazda przekazała gorące życzenia! https://disco-polo.info/uploads/news/artystka-disco-polo-w-eleganckiej-stylizacji-gorace-zyczenia-z-okazji-dnia-mezczyznyjpg.jpg
Reklama

Artystka disco polo w eleganckiej stylizacji. Gwiazda przekazała gorące życzenia!

Redakcja , 13 Marzec 2021  13:17
Artystka disco polo w eleganckiej stylizacji. Gwiazda przekazała gorące życzenia!
Źródło zdjęć: acebook.com/camasutraband/

Piękny ujęty kadr pokazał gwiazdę w pełnej okazałości. Ciemnozielona sukienka wraz z salonowymi szpilkami potwierdziły kunszt artystyczny piosenkarki

Reklama

Wokalistka disco polo złożyła swoim fanom płci męskiej gorące życzenia z okazji Dnia Mężczyzny i pokazała swój gustowny szyk.

Zobacz również: Gwiazdor disco polo błaga o ratunek dla dziecka! Trwa wyścig z czasem!

Małgorzata Główka to znana gwiazda disco polo i wokalistka zespołu o wymownej nazwie Camasutra. Grupa muzyczna słynącą z takich hitów jak „Tego chcesz”, który na serwisie YouTube osiągnął zawrotny wynik ponad 65 milionów wyświetleń czy „Porwij Mnie” z obecnie niewiele mniejszym sukcesem marketingowym.

Życzliwe życzenia ukazały się wraz z gorącą fotografią artystki. Pamiętajmy, że wokalistka w pełni wykorzystuje swoją piękną aparycję w teledyskach oraz różnorakich produkcjach i nie inaczej było tym razem. Piękny ujęty kadr pokazał gwiazdę w pełnej okazałości. Ciemnozielona sukienka wraz z salonowymi szpilkami potwierdziły kunszt artystyczny piosenkarki. Dodatkowo odsłonięte, długie nogi i smukłe ciało rozżarzyły emocje widzów. Jak te nogi mogą wywijać w tańcu to aż trudno sobie wyobrazić!

W jednym z utworów możemy usłyszeć „Porwij moją duszę, zabierz ją ze sobą…”. Każdy, kto chociaż raz usłyszał chociaż jeden z przebojów zespołu Camasutra na pewno chciałby zabrać artystkę na huczną zabawę!

Należy wspomnieć, że zespół w styczniu wydał premierę „Zrób coś dla Mnie”, gdzie wokalistka swoim wokalem i nieziemskimi ruchami uzupełnia kompozycję w sposób niezwykły.

Zapraszamy do śledzenia naszego serwisu oraz oczekiwania na kolejne premiery!

Zobacz również: Bombowa premiera od ślicznej wokalistki! Gwiazda w bardzo ponętnej odsłonie!

Reklama
Zobacz teledysk: CAMASUTRA - Zrób coś dla mnie
Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Bombowa premiera od ślicznej wokalistki! Gwiazda w bardzo ponętnej odsłonie!
  2. Gwiazdor disco polo źle się ubierał?! Jego szafa przeszła prawdziwą rewolucję! Pomogła mu w tym specjalistka!
  3. Przepiękna żona Sylwka Gazdy gwiazdą najnowszego teledysku Power Play pt. 'Jeden dzień'! Ta nowość to prawdziwy sztos?!
  4. Bardzo gorące zdjęcia Artystki disco polo podbijają sieć! Królowa spędza święta wśród palm!

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej