2020-11-02T11:43:00+01:00 Artysta disco polo w kultowym programie TVP. Ten występ pozostanie w pamięci fanów. https://disco-polo.info/uploads/news/2020/10/artysta-disco-polo-w-kultowym-programie-tvp-ten-wystep-pozostanie-w-pamieci-fanow-1603744050.jpg

Artysta disco polo w kultowym programie TVP. Ten występ pozostanie w pamięci fanów.

Redakcja , 02 Listopad 2020  11:43
Artysta disco polo w kultowym programie TVP. Ten występ pozostanie w pamięci fanów.
Źródło zdjęć: instagram.com/bajorekd_official/
Reklama

Piosenkarz postanowił wystąpić w kultowym programie Telewizji Polskiej - Szansa na Sukces. Wokalista wykonał piosenkę Cleo

Reklama

Istnieje kilka sposobów, na wdrapanie się na szczyt kariery disco polo. Najbardziej skutecznym, jest oczywiście stworzenie przeboju, który pokochają miliony fanów. Wtedy pełen kalendarz i tysiące kilometrów tras koncertowych, to niemal pewność.

Zobacz również: Rusza drugi sezon popularnego programu rozrywkowego emitowanego na kanale Disco Polo Music! TRWA konkurs z nagrodami.

Można też użyć nieco innego sposobu, by zadbać o swoją sławę. Mowa o udziale w popularnych telewizyjnych talent show. Wiele gwiazd, stawiało swoje pierwsze kroki w show biznesie, w tego typu audycjach. Z obu tych dróg postanowił skorzystać Dominik Bajorek, występujący w świecie disco pod pseudonimem BajorekD.

Artysta ma już na koncie kilka przebojów, którymi zaskarbił sympatie słuchaczy. Na tym jednak nie koniec poszukiwań szczytu sławy. Piosenkarz postanowił wystąpić w kultowym programie Telewizji Polskiej - Szansa na Sukces. Wokalista wykonał piosenkę Cleo, która w tym odcinku była gwiazdą wieczoru.

Utwór pt. „Zabiorę Nas”, został odśpiewany bardzo solidnie, a oryginalny głos Bajorka wywołał uśmiechy na twarzach jurorów. To niestety nie wystarczyło na wyróżnienie, czy wygraną, ale Dominik z pewnością zapadł w pamięci widzów TVP.

Nie pierwszy raz z resztą, ponieważ młody gwiazdor występował już podczas Wakacyjnej Trasy Dwójki na antenie telewizji publicznej. A jak Wam podobał się występ Bajorka?

Zobacz również: Wielka premiera grupy Masters! Paweł Jasionowski podbije tą produkcją listy przebojów?!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Dramat popularnego wokalisty disco polo! Walczy z ciężką chorobą!
  2. Przepiękna wokalistka disco polo wygląda niezwykle ponętnie! Szpilki podkreślają jej cudowną figurę!
  3. Fani w szoku! Popularne artystki disco polo nagrały nową wersję przeboju Krzysztofa Krawczyka. Oddały mu tym hołd?!
  4. Różowa Landrynka?! Magda Narożna Piękni i Młodzi w centrum uwagi! Odważne zdjęcie gwiazdy podbija sieć!

Reklama

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama