2018-08-31T17:54:00+02:00 Artysta disco polo ma własny zamek! Zbudował go sam! https://disco-polo.info/uploads/news/2018/08/artysta-disco-polo-ma-wlasny-zamek-zbudowal-go-sam-1535644543.jpg

Artysta disco polo ma własny zamek! Zbudował go sam!

Redakcja , 31 Sierpień 2018  17:54
Artysta disco polo ma własny zamek! Zbudował go sam!
Źródło zdjęć: materiał własny

Kordian wprawił w osłupienie wszystkich! Pochwalił się własnym zamkiem, po którym chętnie oprowadza swoich gości! Sprawdźcie!


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Jakiś czas temu pisaliśmy na temat Kordiana, który na koncerty dojeżdża cudownym autokarem z zaprojektowanym przez siebie wnętrzem. Teraz Kordian szokuje jeszcze bardziej! Sam zaprojektował swoje "Ranczo u Wacka"

Jak podaje czasopismo "Na żywo", Kordian wybudował zamek w miejscowości Żeleźnikowa Wielka obok Nowego Sącza. Dla podkreślenia warto dodać, wszystko sam wykonał z zakupionej uprzednio czerwonej, wypalanej tradycyjnie czerwonej cegły. W przedsięwzięciu brała także udział jego siostra, Ania oraz inni bliscy, którzy pomogli dokończyć to cudowne dzieło. 

Co jeszcze wiemy na temat wspomnianego zamku Kordiana? Przeczytajcie informacje poniżej!

źródło: Tygodnik "Na żywo" 

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Reklama
Zobacz również:
  1. Magdalena Narożna - Piękni i Młodzi w zimowej stylizacji! Gwiazda disco polo wspiera lokalnych twórców?!
  2. Fanka disco polo popłakała się przez znany zespół! Wokaliści zespołu Vivat nie mają sobie nic do zarzucenia - zobaczcie NOWOŚĆ!
  3. Teresa Werner uwodzi, eksponując ponętny biust w prześlicznej sukience! Fani zachwyceni 'Bogini piękna i talentu wow'!
  4. Telewizja Polska ponownie organizuje Sylwester Marzeń z Dwójką 2021 w Zakopanem! Na scenie wystąpią największe gwiazdy pop i disco polo?
  5. Magdalena Narożna Piękni i Młodzi zmieniła fryzurę! Szokujące uczesanie wokalistki zaskoczyło internautów!
  6. Wokalistka disco polo odświeżyła wielki biesiadny hit 'Karolinka'! W jej wykonaniu to prawdziwy majstersztyk?!
  7. Śliczna gwiazda disco polo przyłapana w salonie urody?! Artystka poddała się popularnemu zabiegowi z którego korzysta m.in. Anna Lewandowska czy Wieniawa
  8. Daniel Martyniuk ponownie stanął przed sądem! Chłopak chce odzyskać utracone prawo jazdy!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami