2021-08-05T21:00:00+02:00 Angelika Żmijewska - Top Girls na ustach wszystkich! Gwiazda disco polo zachwyciła olśniewającą kreacją https://disco-polo.info/uploads/news/angelika-zmijewska---top-girls-na-ustach-wszystkich-gwiazda-disco-polo-zachwycila-olsniewajaca-kreacja-odslaniajaca-nogijpg.jpg

Angelika Żmijewska - Top Girls na ustach wszystkich! Gwiazda disco polo zachwyciła olśniewającą kreacją odsłaniającą nogi!

Redakcja , 05 Sierpień 2021  21:00

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Angelika Żmijewska - Top Girls na ustach wszystkich! Gwiazda disco polo zachwyciła olśniewającą kreacją odsłaniającą nogi!
Źródło zdjęć: instagram.com/angelika.zmijewska/
Reklama

Popularna wokalistka disco polo pojawiła się na pokazie najnowszej kolekcji Anny Cichosz. Piękna Topka zaprezentowała się w czerwonej kreacji, w której wygląda jak milion dolarów!

Reklama

Urocza gwiazda disco polo pojawiła się na pokazie najnowszej kolekcji popularnej projektantki Anny Cichosz.

Zobacz również: Małgorzata Grabda – Camasutra pokazała swoją wielką miłość! Gwiazda disco polo zakochana do szaleństwa!

Angelika Żmijewska bez wątpienia jest jedną z najpiękniejszych wokalistek disco polo. Na niezwykłej urodzie artystki poznała się także znana projektantka mody!

Reklama

Angelika Żmijewska to popularna wokalistka żeńskiego trio Top Girls. Dziewczyny mają na swoim koncie mnóstwo hitów, które osiągnęły wielomilionowe wyświetlenia na YouTube! Kawałki takie jak: “Mleczko”, “To skomplikowane”, czy “Jakbyś mnie zechciał” na stałe wpisały się już do kanonu polskiej muzyki rozrywkowej.

Angelika Żmijewska to wielka szczęściara. Wokalistka nie tylko może pochwalić się ogromnym talentem wokalnym, ale także i niezwykłą urodą, wobec której wielu jej fanów nie może przejść obojętnie. Gwiazda disco polo regularnie wrzuca do sieci zdjęcia, na widok których jej miłośnikom opadają szczęki!

Urocza gwiazda disco polo jakiś czas temu pojawiła się na pokazie najnowszej kolekcji Anny Cichosz. Piękna Topka zaprezentowała się w czerwonej kreacji, w której wygląda jak milion dolarów! Olśniewająca sukienka odsłoniła zgrabne nogi artystki, powodując, że wszystkie oczy widzów tego wieczoru skierowane były tylko na nią! To urodzona modelka!

Reklama

Angelika jest niezwykle fotogeniczną osobą. Idealna figura artystki sprawia, że od jej zdjęć wprost nie można oderwać wzroku!

Zobacz również: Byłe wokalistki Top Girls założyły nowy zespół TOPKY! Angelika Żmijewska i Paula Karpowicz pokazały fragment nowego teledysku! Fani disco polo zachwyceni!

 

Reklama
Plik Angelika-zmijewska---kreacja-1.jpg
Plik Angelika-zmijewska---kreacja-9.jpg
Plik Angelika-zmijewska---kreacja-8.jpg
Plik Angelika-zmijewska---kreacja-7.jpg
Plik Angelika-zmijewska---kreacja-6.jpg
Plik Angelika-zmijewska---kreacja-5.jpg
Plik Angelika-zmijewska---kreacja-4.jpg
Plik Angelika-zmijewska---kreacja-3.jpg
Plik Angelika-zmijewska---kreacja-2.jpg
Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: TOP GIRLS - Poczuj Jak Bije Serce
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Zjawiskowo piękna wokalistka disco polo kusi zdjęciami! Uwagę skupia ogromny dekolt odsłaniający biust!
  2. Bardzo mocne słowa Angeliki Żmijewskiej i Pauli Karpowicz! Topky mają dość?! Ostro o byłym zespole?!
  3. Prowokacja w disco polo?! Popularny wokalista zaskoczył fanów wyjątkową produkcją!
  4. Kamil Kossakowski i Damian Gwiazdowski przypomnieli wielki hit disco polo z lat 90-tych! Akustyczne wykonanie zachwyciło fanów!
  5. Wspólne nagranie Miłego Pana i Long & Junior robi furorę w sieci! To wykonanie przyprawia o dreszcze! | VIDEO
  6. Gorąca sesja w basenie! Ponętna wokalistka disco polo odważnie odsłoniła swoje wdzięki!

Koniecznie przeczytaj

Reklama
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami