2023-02-28T17:52:00+01:00 Andre Na urodzinach jako niespodzianka - epicka impreza z udziałem ulubionego zespołu disco polo! Mamy wideo Przeczytaj o niesamowitej urodzinowej niespodziance, jaką zorganizował mąż dla Izabelli - zespół disco polo Andre! Wokalista wraz z zespołem zagrali swoje największe przebo https://disco-polo.info/uploads/news/andre-na-urodzinach-jako-niespodzianka---epicka-impreza-z-udzialem-ulubionego-zespolu-disco-polo-mamy-wideojpg.jpg Disco-Polo.info

Andre Na urodzinach jako niespodzianka - epicka impreza z udziałem ulubionego zespołu disco polo! Mamy wideo!


Przeczytaj o niesamowitej urodzinowej niespodziance, jaką zorganizował mąż dla Izabelli - zespół disco polo Andre! Wokalista wraz z zespołem zagrali swoje największe przeboje, a na sali panowała doskonała atmosfera. Sprawdź relację z imprezy i przekonaj się, dlaczego Andre to jedna z największych gwiazd polskiej sceny disco polo!

Autor: Adam Begier, 28 Luty 2023  17:52
Źródło zdjęć: facebook.com/andre.zespoldiscopolo
Andre Na urodzinach jako niespodzianka - epicka impreza z udziałem ulubionego zespołu disco polo! Mamy wideo!
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Gwiazdy Disco Polo rozgrzały Polonia Music Festival w Niemczech! Zobaczcie występ Zenona Martyniuka! | VIDEO
 2. Skolim – Król Latino gwiazdą w Sopocie! Wystąpi w dwóch miejscach na Monciaku i w Operze Leśnej
 3. Najnowszy Hit Agbe i Pawko 'Smoka Wejście' podbija parkiety! Czy to będzie hit roku?
Reklama

  Urodziny są zawsze dobrym powodem do zabawy i świętowania. Jubilatka lub jubilat zwykle oczekuje na ten dzień z niecierpliwością, a ich bliscy starają się zrobić wszystko, aby ta chwila była niezapomniana. Tak też było w przypadku Izabelli, która obchodziła swoje 50 urodziny. Jej mąż postanowił zorganizować dla niej wyjątkową niespodziankę - zaprosił na imprezę zespół disco polo. Na wielkiej urodzinowej imprezie pojawił się Andre.

  Zobacz również: Jesika w gorącej premierze "Waniliowe Wieczory"! Uwagę od razu zwraca ten jeden szczegół! Gwiazda, odsłoniła ciało!

  Andre - gwiazda disco polo na urodzinach

  Zespół, który pojawił się na urodzinach, to oczywiście Andre. Andrzej Marcysiak, bo tak naprawdę nazywa się wokalista, jest jedną z największych gwiazd polskiej sceny disco polo. Jego utwory "Ale Ale Aleksandra", czy "Ta szalona Karolina" cieszą się ogromną popularnością, a on sam jest uwielbiany przez fanów muzyki tanecznej. Wiele osób czeka na koncerty Andre, żeby móc tańczyć i śpiewać razem z nim.

  Urodzinowa impreza Izabelli z udziałem zespołu Andre była naprawdę wyjątkowa. Wszyscy goście bawili się znakomicie, a wokalista wykonywał swoje największe przeboje. Na sali panowała doskonała atmosfera, a każdy miał okazję do tańca i zabawy.

  Polecamy
  EBook Disco Polo

  Izabella była zaskoczona, kiedy zobaczyła, że na jej urodzinach pojawił się Andre. Nie spodziewała się, że mąż zorganizuje dla niej coś tak wyjątkowego. Wokalista disco polo wraz z zespołem zagrali dla niej kilka piosenek, co wzbudziło u niej wiele pozytywnych emocji. Izabella była bardzo zadowolona z urodzinowej niespodzianki.

  Urodziny z zespołem disco polo Andre to naprawdę świetny pomysł na imprezę dla miłośników muzyki tanecznej. Wokalista disco polo swoim występem potrafi rozgrzać publiczność i sprawić, że każdy będzie chciał tańczyć. Urodzinowa niespodzianka dla Izabelli była udana, a goście bawili się doskonale.

  Reklama

  ANDRE - KTO TO WIE

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  BOSKY - Ta Jedyna

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Wokalistki Top Girls to najpiękniejszy girls band w disco polo? Zobaczcie te zmysłowe i ponętne dekolty!
  2. Ogień na scenie?! Zobaczcie legendarny występ gwiazd disco polo MIG "Nie ma mocnych na Mariolę" VIDEO
  3. "Ciebie chce całować" – Hit Energy Girls w Nowej Klubowej Odsłonie
  4. Burza w sieci?! Marcin Miller broni Skolima przed oskarżeniami! Ostra reakcja lidera Boys na atak na króla latino!
  5. Bayera - "Zakochać się": wyjątkowa nowość disco polo! Posłuchaj przedpremiery!
  6. Damian Sółkowski zapowiada nowy teledysk zespołu Suesto: "Polećmy do gwiazd"
  7. Marcin Miller BOYS nagrał nową wersję swojego WIELKIEGO przeboju "niezwykle inspirujące doświadczenie" Posłuchajcie NOWOŚĆ
  8. Tak spędza czas Zenon Martyniuk! Król disco polo pokazał wyjątkowe nagranie z domu! VIDEO

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie