2017-06-24T17:43:00+02:00 Akcent numerem jeden w Polsce! "Przez twe oczy zielone" z rekordem! https://disco-polo.info/uploads/news/2017/06/akcent-numerem-jeden-w-polsce-przez-twe-oczy-zielone-z-rekordem-1498319925.jpg

Akcent numerem jeden w Polsce! "Przez twe oczy zielone" z rekordem!

Redakcja , 24 Czerwiec 2017  17:43
Akcent numerem jeden w Polsce! "Przez twe oczy zielone" z rekordem!
Źródło zdjęć: materiał prasowy

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama

Piosenka pt. "Przez twe oczy zielone" oficjalnie stała się najpopularniejszym utworem w Polsce! Akcent przegonił grupę Weekend.

Reklama

Przez długi czas najpopularniejszym teledyskiem w Polsce była propozycja pt. "Ona tańczy dla mnie" grupy Weekend. Przez wiele miesięcy liderem była produkcja Radka Liszewskiego, aż do dziś.

Oficjalnie w serwisie YouTube najczęściej oglądanym teledyskiem jest produkcja pt. "Przez twe oczy zielone" grupy Akcent. Oznacza to, że każde nowe odtworzenie tego klipu to będzie rekord Polski. Żaden inny teledysk, czy materiał wideo nie był popularniejszy.

W ostatnim czasie, teledysk grupy Akcent mocno przyśpieszył, jeśli chodzi o wyświetlenia. Na popularność tego klipu wpływa dużo czynników, ale największym jest sam Zenon Martyniuk, która co chwilę pojawia się w różnego rodzaju mediach.

My serdecznie gratulujemy grupie Akcent, firmie Green Star oraz wszystkich, którzy przyczynili się do historycznego wyniku.

Obecnie na dwóch pierwszych miejscach króluje muzyka disco polo.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Piękna artystka disco polo zniknęła z mediów! Teraz wróciła z radosną nowiną!
  2. Funkcjonariusz więzienny oczarowany gwiazdą disco polo! Ta premiera podbije listy przebojów?!
  3. Formacja After Party dała niezwykłe show na weselu Patrycji i Dawida! Tego nikt się nie spodziewał!
  4. Popularny wokalista walczy o tytuł króla disco polo! Nowa piosenka pomoże mu to osiągnąć?!
  5. Wielkie oszustwo! Wokalistka disco polo tłumaczy się fanom! Prosi o wsparcie!
  6. Gwiazdor Śląskich Szlagierów z niezwykłą premierą! To będzie kolejny hit w jego karierze?!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami