2016-06-24T17:40:00+02:00 6 urodziny CH Marywilska z muzyką disco polo | VIDEO https://disco-polo.info/uploads/news/2016/06/relacja-marywilska-video-urodziny-6-1.jpg

6 urodziny CH Marywilska z muzyką disco polo | VIDEO

Redakcja , 24 Czerwiec 2016  17:40

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
6 urodziny CH Marywilska z muzyką disco polo | VIDEO
Źródło zdjęć:
Reklama

To już 6. urodziny CH MARYWILSKA 44. W tym roku na imprezie urodzinowej pojawili się m.in. Piękni i Młodzi, Mig, Power Play, MeGustar, Jagoda, Fanatic oraz Freaky Boys.   Oprócz gwiazd wielkiego formatu na scenie pojawili się debiutanci na ry...

Reklama

To już 6. urodziny CH MARYWILSKA 44. W tym roku na imprezie urodzinowej pojawili się m.in. Piękni i Młodzi, Mig, Power Play, MeGustar, Jagoda, Fanatic oraz Freaky Boys.

 

Oprócz gwiazd wielkiego formatu na scenie pojawili się debiutanci na rynku disco polo. Grupa Mig wraz z Panią Prezes CH. Marywilska 44 oraz z Anną Zawiślińską wybrali najlepiej zapowiadający się zespół młodego pokolenia. Najlepszym zespołem według jury okazał się Łukasz Rosiński.

 

Parę dni temu za pośrednictwem naszego portalu mogliście zobaczyć zdjecia z tego wydarzenia, dziś prezentujemy Wam wideo relację. Zobaczcie jak bawiliśmy się na 6 urodzinach CH Marywilska 44.

 

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Córka Sławomira Świerzyńskiego - Bayer Full zachwyciła zgrabnymi nogami! Przepiękna gwiazda disco polo - Nikola Dutkiewicz wygląda jak modelka!
  2. Marcin Miller – Boys przyłapany w towarzystwie ponętnej blondynki! Długonoga piękność skradła serce uwielbianego gwiazdora disco polo?!
  3. Robert Janowski w wielkim przeboju disco polo! Jego wykonanie robi furorę w sieci! Jest lepiej niż oryginał?!
  4. Zakazy (Zimne 07)! Wielka premiera z rąk mistrza dyskotekowych brzmień disco polo podbija sieć! Loverboy zaskoczył!
  5. Adam Zdrójkowski w repertuarze disco polo! Aktor zaśpiewał wielki hit Radka Liszewskiego! Wyszło lepiej niż oryginał?!
  6. Popularny gwiazdor disco polo zaskoczył wzruszającą premierą! To będzie nowy hit wszystkich zakochanych par?!
  7. To koniec marzeń o kryształowej kuli gwiazdy disco polo! Radek Liszewski – Weekend odpadł z popularnego tanecznego programu Polsatu! Fani w szoku!
  8. Fani w szoku! Magdalena Narożna (Piękni i Młodzi) zaraziła się nową pasją! Nikt jej od tej strony nie znał!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami