2015-08-17T16:54:00+02:00 5 Festiwal Disco Polo – Złoty Potok, 22.08 Już 22 sierpnia wszyscy fani muzyki łatwej lekkiej i przyjemnej będą mieli możliwość uczestniczyć w 5 Festiwalu Disco Polo – Złoty Potok. Organizatorzy zadbali o to https://disco-polo.info/uploads/news/

5 Festiwal Disco Polo – Złoty Potok, 22.08

Autor: Adam Begier , 17 Sierpień 2015  16:54
5 Festiwal Disco Polo – Złoty Potok, 22.08
Źródło zdjęć:

Już 22 sierpnia wszyscy fani muzyki łatwej lekkiej i przyjemnej będą mieli możliwość uczestniczyć w 5 Festiwalu Disco Polo – Złoty Potok. Organizatorzy zadbali o to by występujący przedstawiciele muzyki tanecznej zrobili na Was ogromne wraże...Reklama

Już 22 sierpnia wszyscy fani muzyki łatwej lekkiej i przyjemnej będą mieli możliwość uczestniczyć w 5 Festiwalu Disco Polo – Złoty Potok. Organizatorzy zadbali o to by występujący przedstawiciele muzyki tanecznej zrobili na Was ogromne wrażenie.

 

Na jednej scenie wystąpią m.in.: MIG, Weekend, Masters, Piękni i Młodzi, Andre, After Party oraz wielu innych wykonawców. Do szalonej zabawy nakręcać zgromadzoną publiczność pod sceną będzie ponownie DJ Dragon.

 

Portal disco-polo.info objął oficjalny patronat nad imprezą. Bilety do nabycia w cenie 20 PLN są dostępne do 17 sierpnia, do godziny 18:00 za pośrednictwem  Agnez.eu. W kasach biletowych w dniu koncertu bilety dostępne będą w cenie 25 PLN.  Serdecznie zapraszamy!

 

festiwal złoty potok 22.08

Znajdź więcej informacji:


Polecamy
DIADEM - Z TOBĄ

Znajdź nas w social mediach
Google News Facebook Instagram YouTube TikTokPrzeczytaj również:
  1. Przebój 'Jesteś mym marzeniem' Niezapomnianej -rewolucja w disco polo? Sprawdź, dlaczego wszyscy o tym mówią
  2. Koniec Ery Disco Polo w TVP? Wielkie zmiany! Zenon Martyniuk i i Marcin Miller nie wytrzymali! Artyści skomentowali sytuację!
  3. "Nie liczy się nic" - nowy hit zespołu Topky podbija serca fanów i YouTube!
  4. Mamy przedpremierę! Kolejny raz Von Prais ma zamiar zaskoczyć swoim teledyskiem!! Disco polo i Azja! TO będzie strzał w dziesiątkę!
  5. "Papi Papi" - Gorąca nowość od Mili i Niegrzecznego w rytmie Pop Latino! Posłuchaj jako pierwszy!
  6. Ben Vito wraca z nowym hitem? Wizyta w studio zapowiada kolejny przebój
  7. "Jeden taniec, jedna noc" – Spektakularne wykonanie! Defis, MiłyPan, Topky na żywo! | VIDEO
  8. Ta dziewczyna" Swinger - Nowy fenomen na rynku Disco Polo! Piosenka podbiła Polskę?!

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie