2023-09-01T19:08:00+02:00 Zorka z gorącą premierą – „Kołysz mnie”! W rytmie latynoskich namiętności! Zorka prezentuje gorącą premierę „Kołysz mnie”! Połączenie disco-polo z latynoskimi rytmami, opowieść o namiętnej miłości i klip pełen luksusu. https://disco-polo.info/uploads/news/zorka-z-goraca-premiera---kolysz-mnie-w-rytmie-latynoskich-namietnoscijpg.jpg Disco-Polo.info

Zorka z gorącą premierą – „Kołysz mnie”! W rytmie latynoskich namiętności!


Zorka prezentuje gorącą premierę „Kołysz mnie”! Połączenie disco-polo z latynoskimi rytmami, opowieść o namiętnej miłości i klip pełen luksusu.

Autor: Goliat, 01 Wrzesień 2023  19:08
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Zorka z gorącą premierą – „Kołysz mnie”! W rytmie latynoskich namiętności!
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Gorąca Nowość na Lato: Bosky - "Mamacita"
 2. Pamiętacie wielki HIT „Raz W Niedzielę”?! Znani producenci udostępnili właśnie odświeżoną wersje! Podbiją tym parkiety?
 3. Cristo Dance zachwyca nowym hitem "Miłość"! Letnia premiera, którą musisz usłyszeć!
Reklama

  W świecie disco polo nieustannie coś się dzieje, a miłośnicy tego gatunku wiedzą, że każda premiera to wydarzenie, które może przynieść ogrom emocji i porwać tłumy do wspólnego śpiewu i tańca. Tym razem na scenie pojawia się Zorka z przebojowym singlem „Kołysz mnie”.

  Latynoskie rytmy podbijają disco polo !

  Nie od dzisiaj wiadomo, że latynoskie rytmy mają w sobie coś niezwykle magnetycznego. One potrafią wprawić w ruch nawet największych nieśmiałków. Zorka postanowiła połączyć energię disco-polo z gorącymi rytmami latynoskimi i efekt? Cóż, słuchając „Kołysz mnie” trudno usiedzieć w miejscu!

  Iskrząca się miłość w każdym dźwięku

  W tekście piosenki Zorka opowiada historię namiętnej miłości, która jest tak intensywna, że niemal można ją poczuć w powietrzu. Miłość, która jest niczym taniec – pełen namiętności, zbliżeń i oddaleń, ale zawsze skoncentrowany na partnerze. Kto z nas nie marzy o takim uczuciu? „Kołysz mnie” to nie tylko muzyka, to przede wszystkim opowieść, której każdy z nas chce być częścią.

  Klip pełen luksusu i energii

  Do piosenki powstał również klip, który jest prawdziwą uczta dla oczu. Piękne kobiety, przystojni faceci, drogie samochody i, oczywiście, basen z bąbelkami – wszystko to tworzy atmosferę luksusu i niepowtarzalnej zabawy. Jeśli dodamy do tego fenomenalne choreografie i energetyczne rytmy piosenki, otrzymujemy wizualno-muzyczny spektakl, który pozostawia niezapomniane wrażenie.

  Gorąca propozycja na koniec lata

  Choć lato zbliża się ku końcowi, Zorka przypomina nam, że gorące rytmy i iskrzące się uczucia nie muszą kończyć się wraz z końcem wakacji. Majnowszy singiel to doskonała propozycja na pożegnanie lata, ale także przypomnienie, że w naszym sercu zawsze jest miejsce na gorące rytmy i wielkie uczucia.

  Reklama

  Zorka – Kołysz mnie

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  KAROLINA DZIUBIŃSKA - Juan De Marco

  Cristo Dance - Miłość

  Wojciech Kaczmarek

  LAURA - Nasz czas

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Grupa Classic nie ma sobie równych?! Tłumy na koncercie Gwiazd Disco Polo!
  2. MŁODA Natalia Adamczewska z programu Farma robi karierę w Disco! Posłuchaj przedpremierowo jej singla pt. "Drań"! |VIDEO
  3. Tragiczny wypadek gwiazdy Disco Polo: Skorusa postrzelona
  4. Wakacyjny Koncert Gwiazd - Disco Polo w Opolu 2024 - Najważniejsze informacje. Zdobądź bilety VIP!
  5. To było prawdziwe show! Zespół Massive to klasa sama w sobie! Zobaczcie to nagranie! Są numerem jeden?
  6. Gorąca Premiera: Gromy - "Jeśli Kochasz"
  7. Marcin Miller skrywa tajemnice?! Życie prywatne i zawodowe lidera zespołu Boys.
  8. Klaudia Zielińska zamknęła usta krytykom! Utalentowana wokalistka wykonała HIT 'Bad Boy' na żywo prosto ze swojego domu!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie