Reklama
Polecamy


Reklama

Żona Sławomira w ciąży?!

2018-05-27T22:53:00+02:00 Żona Sławomira w ciąży?! https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/05/zona-slawomira-w-ciazy-1527453946.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: Instagram - Kajra
Reklama


Życie gwiazd

Sławomir i jego żona Kajra niespełna dwa lata temu zostali rodzicami!

Reklama

Sławomir i Kajra są rodzicami synka o imieniu Kordian, który przyszedł na świat niespełna dwa lata temu. Artysta w rozmowie z Krzysztofem Ibiszem, zauważył, że "lato sprzyja miłości". To zdanie dało do myślenia wszystkim obecnym. Przyglądali się Magdzie szukając trochę większego brzuszka.

Żona Sławomira jednak bardzo szybko zdementowała te doniesienia - "Na razie napięty grafik nie pozwala nam na takie szaleństwa."

Faktycznie projekt o nazwie "Sławomir" to ogromne przedsięwzięcie. Średnio w miesiącu zespół gra ponad 20 koncertów. Jak narazie rodzina się nie powiększy, ale kto wie co będzie za jakiś czas

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Zjawiskowa Emilka z Daj to Głośniej przeszła metamorfozę! Gwiazda disco polo wygląda obłędnie!
  2. Magda Narożna u boku znanego producenta muzycznego! Wokalistka przygotowała niespodzianki!
  3. Takie osiągnięcie to coś, o czym marzy każdy Artysta! Jorrgus stał się prawdziwą legendą!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.