Reklama
Polecamy


Reklama

Żona Sławomira o swoim weselu: "To była najlepsza impreza w moim życiu" | VIDEO

2018-06-30T07:01:00+02:00 Żona Sławomira o swoim weselu: "To była najlepsza impreza w moim życiu" | VIDEO https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/06/zona-slawomira-o-swoim-weselu-to-byla-najlepsza-impreza-w-moim-zyciu-video-1530014661.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Życie gwiazd

To był wyjątkowy ślub Sławomira i Kajry!

Reklama

Kajra i Sławomir tworzą nie tylko doskonałą parą na scenie, ale również w życiu prywatnym. Są rodzicami 2 letniego Kordiana, któremu poświęcają sporo czasu między koncertami.

Szczęśliwe małżeństwo udzieliło bardzo ciekawego wywiadu, w którym opowiadają o swoim ślubie oraz weselu. Kajra wyznała, że jej wesele to była najlepsza impreza w życiu. 

Zobaczcie materiał wideo. 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Marcin Miller (BOYS) otrzymał list z Japonii! Jego treść wzbudza wiele emocji!
  2. Dramat gwiazdora disco polo! Dziadek mimo reanimacji zmarł na jego rękach!
  3. Gwiazdor disco polo ukrywał przez lata brata bliźniaka?! Wyglądają identycznie?!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.