Reklama


Reklama

Żona gwiazdora disco polo odważnie eksponuje swój atrakcyjny dekolt!

2020-08-02T15:03:00+02:00 Żona gwiazdora disco polo odważnie eksponuje swój atrakcyjny dekolt! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/07/co-za-zdjecie-zony-gwiazdora-disco-polo-szczeki-na-podlodze-1595974503.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/denigazda/
Reklama


Życie gwiazd

Jej niezwykłą urodę i przede wszystkim powabną pozę, mogliśmy oglądać w kilku teledyskach ale też na ostatnio opublikowanym zdjęciu

Reklama

O niesłychanej urodzie reprezentantek nurtu disco polo, mówi się wiele. Te opowieści z resztą mają solidną podstawę w postaci ciągłych fotograficznych publikacji, czy pikantnych ujęć w discopolowych klipach.

Zobacz również: Przepiękne kobiety, gorące kadry i cudowne krajobrazy - to wszystko w nowość disco polo od Kordiana!

Jak się okazuje, nie tylko artystki i postaci sceniczne potrafią kipieć zmysłowością i seksownym ciałem. Żona jednego z czołowych postaci polskiej muzyki tanecznej, udowodniła, że atrakcyjny wygląd i odwaga w eksponowaniu go, to jej zdecydowana cecha.

Deni Gazda, to życiowa partnerka Sylwestra Gazdy - lidera grupy Power Play. Jej niezwykłą urodę i przede wszystkim powabną pozę, mogliśmy oglądać w kilku teledyskach ale też na ostatnio opublikowanym zdjęciu. Śliczna Deni przed obiektywem pozuje w stroju kąpielowym, który należycie podkreśla jej kobiece walory.

Idealna twarz i szalenie kuszący biust, to obrazek, który po obejrzeniu tej publikacji, pozostaje na długo przed oczami. Mówi się, że z reguły za wielkim mężczyzną stoi wielka kobietę i tę sentencję możemy podpiąć do nazwiska Gazda.

Kiedy muzyczne produkcje powstają przy mentalnym wsparciu takiej kobiety, to jasne staje się, że nabiorą przebojowej charakterystyki.

Zgadzacie się?

Zobacz również: Wokalista disco polo zaserwował znakomitą premierę! Jego nowość stanie się wielkim hitem?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Producenci znani z modyfikacji utworów wydali autorską produkcję! Podbiją tym rynek disco polo?
  2. Emilia z Daj To Głośniej w wyjątkowej sesji! Nogi miękną po obejrzeniu tych gorących zdjęć!
  3. Popularny utwór disco polo przearanżowany w piękną balladę! Znani producenci podbiją tym rynek muzyczny?!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.